Erdoğan yılın cesur adamı seçildi

29 Aralık 2015 Salı 22:08

Kırgız İskra Plus (Kıvılcım Artı) gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "Yılın Cesur Adamı" seçti.

Erdoğan yılın cesur adamı seçildi
 Bişkek Büyükelçisi Metin Kılıç, İskra Plus gazetesinin başyazarı ve sahibi Adilet Aytikeyev'i büyükelçilik konutunda kabul etti. Aytikeyev, burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kırgızistan'a ve İslam dünyasına katkılarından dolayı "Yılın Cesur Adamı" seçildiğini söyledi.

ÖDÜLÜNÜ BÜYÜKELÇİYE TAKDİM ETTİ

Aytikeyev, gazetenin bir nüshasını ve "Yılın Cesur Adamı" ödülünü Büyükelçi Kılıç'a takdim etti. Kılıç da Aytikeyev'e teşekkür ederek ödülü Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunacağını söyledi. Aytikeyev, "Müslüman, kardeş ülke Suriye'den kaçarak, Türkiye'ye sığınan iki milyondan fazla mülteci var. Bu insanlara yardım eli uzatan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam dünyasına ve Kırgızistan'a desteklerinden ötürü, 'Yılın Cesur Adamı' ödülüne layık görüldü" ifadesini kullandı.

"YILIN CESUR ADAMI RECEP TAYYİP ERDOĞAN"

Aytikeyev, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gurur duyduklarını ve kendisi için dua ettiklerini de sözlerine ekledi. İskra Plus gazetesi, manşetten büyük fotoğrafla verdiği haberinde "Yılın Cesur Adamı Recep Tayyip Erdoğan" başlığını kullandı.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi