Başkan Altay’dan Selçuk Üniversitesi’ne Ziyaret

03 Ekim 2013 Perşembe 16:41

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu (MYO)’nu ziyaret etti.

Başkan Altay’dan Selçuk Üniversitesi’ne Ziyaret
 

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni akademik dönemin başladığı Selçuk Üniversitesi’ne ziyaretlerini sürdürüyor. Üniversiteyi kazanarak Konya’ya gelen öğrencilerin şehre ve üniversite ortamına uyum sağlamaları amacıyla gerçekleşen ziyaret kapsamında Başkan Altay, Sosyal Bilimler MYO 1.sınıf öğrencileriyle bir araya geldi. Sınıfları tek tek gezen Başkan Altay öğrencilere Konya’yı ve Selçukluyu anlattı."KALICI DOSTLUKLAR OKUL YILLARINDA KURULUYOR"

“Bu sıralarda oturduğunuz arkadaşlıklar sizin için çok önemli” diyen Başkan Uğur İbrahim Altay, “Yeni geldiniz ve kendinize geniş bir arkadaş topluluğu seçin ve onlarla ilişkilerinizi iyi tutun. Okul bittikten sonra burada kurduğunuz arkadaşlıklara hem mesleğinizin ileriki dönemlerinde ihtiyaç duyacaksınız, danışacağınız sohbet edeceğiniz dostluklara ihtiyacınız var. Kadim dostlukları ancak bu sıralarda elde edebiliyorsunuz. Okul bittikten sonra yeni dostluklar edinmek için çok fırsatınız olmayacak. Onun için bu ilişkileri iyi yürütün, iyi tutun ve bunlara da sahip çıkın” dedi.

"SELÇUKLU BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ’MİZDEN FAYDALANIN"

Öğrencilerin sosyal faaliyetlerde daha katılımcı olmaları amacıyla Bosna Hersek Mahallesi’nde bir ofis açtıklarını söyleyen Başkan Altay, “Siyasetin dışında belediye faaliyetlerinin içinde bir çalışma yürütüyoruz. Arkadaşlarımız burada birçok etkinlikler yürütüyor. Kariyer zirvesinden, genç ufuklar akademisine kadar birçok proje yürütüyoruz. Orada görev alabilirsiniz. Selçuklu Belediyesi Gençlik Merkezi olarak burada birçok etkinlik yapıyoruz. En azından katılımcı olarak katılmasanız da programlarımızı takip etmenizi öneririz” dedi."KONYA’YI SELÇUKLU BELEDİYESİ İLE TANIYIN"

Selçuklu Belediyesi’nin şehrimi tanıyorum projesi hakkında öğrencilere bilgi veren Başkan Altay, “Belki Konya’ya yeni geldiniz ve Konya’yı gezme imkanınız olmadı. Eğer bir organizasyon yaparsanız Selçuklu Belediyesi olarak ücretsiz şehrimi tanıyorum programı yapıyoruz. Rehberler eşliğinde size bunu yapabiliriz. Böylece şehrimizi sizlere tanıtmış oluruz. Şehri bizimle tanımanızı ve böyle bir organizasyondan faydalanmanızı tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.
banner67
banner71

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

akif 10 ay önce yorumlandı

hedefim üzel hareket

0 Kişi beğendi.
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi