FETÖ'nün okulunda gizli geçit bulundu

22 Ağustos 2016 Pazartesi 22:27

FETÖ'ye bağlı olan ve kayyum tarafından teslim alınan anaokulda yapılan incelemede gizli bir geçit ortaya çıkarıldı.

FETÖ'nün okulunda gizli geçit bulundu
 Tokat'ta Gülbahçesi Anaokulu'nun 15 Temmuz darbe girişiminden 2 gün önce usulsüzlük nedeniyle Bakırköy escort kapatılmasına karar verdi. İldeki diğer okullarla Gülbahçesi Anaokulu'na da atanan kayyum heyeti, okulda incelemelerde bulundu.

GİZLİ GEÇİT BULUNDU

Fetullah Gülen'in çok sayıda kitabının da bulunduğu okulda, müdür odasındaki parke söküldüğünde ortaya çıkan merdiven ile zemin kata iniliyor.

Burada duvarların bir kısmı yıkılarak bir kişinin geçebileceği koridor bulunduğu ve okulun dışına çıktığı belirlendi.

Kayyum Heyeti Başkanı Abdullah Gürbüz, 15 Temmuz'da FETÖ'nün darbe girişimin ardından örgütün Tokat genelindeki tüm okullarının kayyuma devredildiğini belirtti.

FETÖ'nün okulunda gizli geçit bulundu

Teslim aldıktan sonra okulda yaptıkları incelemede gizli bir geçit bulduklarına dikkati çeken Gürbüz, "Gizli geçidi tesadüfen bulduk. Birbirine ekli şekilde, birbirine geçen, gerçekten ne olduğu da bilinmeyen çok ilginç yapı ile karşılaştık. Bazı gizli işlerin orada yapıldığını düşünüyoruz." dedi.

FETÖ'nün okulunda gizli geçit bulundu

Gizli geçidin müdür odasında yer aldığını anlatan Gürbüz, "Gizli geçit, bulunması gerçekten zor bir yerdi. Tesadüfen, bütün noktaları aradığımız için, orada böyle bir arama yaptığımızda görmüş olduk. Bu yapıyı hala gözleri açık olmayan basiretsiz insanlara bu tür yapılarda neyin çevrildiğini, nelerin döndüğünü kanıtlamak açısından bir belge olarak düşünmek lazım." ifadesini kullandı.

Anahtar Kelimeler
banner66
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi