Karatay Toki Anadolu Lisesi 2013 Yılında Ödüllere Doymadı

14 Haziran 2013 Cuma 15:48

Karatay Toki Anadolu Lisesi öğrencileri yıl boyunca yapmış oldukları çalışma, özveri ve fedakarlıkların sonucunda başarılarını ödüllerle taçlandırarak hem okullarını hem de ailelerini en güzel şekilde temsil ettiler.

Karatay Toki Anadolu Lisesi 2013 Yılında Ödüllere Doymadı
 

Bu Ödüllerden Bazıları

Özel Enderun Lisesi tarafından 4. sü düzenlenen Anadolu Liseleri Golden Children of English yarışması 1. si 9/A sınıfından Esra Berin GÖLCÜK oldu. Esra, hem mülakatta hem de yazılı sınavda birinci olarak en güç olanı başardı ve güçlü rakiplerini eleyerek birinci oldu.

N. Fazıl KISAKÜREK’in ölümünün 30. Yıldönümü kapsamında Türkiye çapında ortaöğretim okulları arasında düzenlenen “Gençliğin Necip Fazıl’a Mektubu” konulu yarışmada da Türkiye dördüncüsü, Konya birincisi 10/D sınıfından Seren TÖREN oldu. Yaklaşık 1600 mektubun arasında dördüncü olan Seren de zoru başardı.

Konya Valiliğinin 19 Mayıs Gençlik Bayramı çerçevesinde düzenlediği resim yarışmasında da 9/C sınıfı öğrencisi Hasan Hüseyin PENEKLİ Konya 2. si oldu. Resim alanında okulunun gururu oldu.

Karatay Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Kitap Okuma Yarışmasında da 11/A sınıfı öğrencisi Kübra ERDUR 11. Sınıflar 2.si, 10/E sınıfı öğrencisi Ayhan Mehmet Çil de 10. Sınıflar 2. si oldu.

Özel Başak Koleji’nin düzenlemiş olduğu FKB Bilim Olimpiyatlarında da 10/B sınıfı öğrencisi Gizem Nur UÇAR 3. oldu. Bu öğrencinin dışında 9/B sınıfından Saliha Nur ALIZ, 9/C sınıfından Nefise Burcu GÜRLEK, yine aynı sınıftan Nagihan AKBAŞ, 10/E sınıfından Şeyma YÖRÜK, 10/B sınıfından Kübra ÖZCAN, 11/B sınıfından Ali SARIKAYA, yine aynı sınıftan Selcen ÖCAL, 11/C sınıfından Mustafa KIRMIZIGÜL ve 11/D sınıfından Ruveyda Betül GÜNERİ mansiyon ödülü aldılar

Okul Müdürü Mehmet Ali ÇAM "Karatay Toki Anadolu Lisesisi öğrencilerini bu başarılı yolda başarılarının artırarak devamını diler, onları hazırlayan ve üzerlerinde büyük emekleri olan öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ederim." dedi.


banner67

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

bir izleyici 4 yıl önce yorumlandı

karatay toki iyi bir lise mi?....:0

0 Kişi beğendi.
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi