MEPAŞ Personeline İndirimli Elektrik Anlatıldı

29 Kasım 2013 Cuma 14:40

Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş'nin (MEPAŞ) faaliyet gösterdiği 6 ilde görevli elektrik satış birimi sorumluları ve personeli, Konya'da bulunan genel müdürlükte düzenlenen toplantıda indirimli elektrik hakkında bilgiler aldı.

MEPAŞ Personeline İndirimli Elektrik Anlatıldı
MEPAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ve Enerji Satış ve Ticaret Müdürü Alper Sezen'in de konuşmacı olarak yer aldığı toplantıda tüketicileri indirimli elektrikle buluşturmak, faturalarında tasarruf etmelerini sağlamak için takım çalışmasının önemi vurgulandı. MEPAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, tüm müşterilere uygun fiyattan elektrik satışı yaptıklarını belirterek, "Dağıtım faaliyeti ile perakende satış faaliyetinin farklı tüzel kişilikler tarafından yürütülmesi yönündeki yasal düzenleme gereğince 1 Nisan 2013 tarihinde Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş'yi (MEPAŞ) kurduk. Böylece serbest tüketici kapsamındaki tüm müşterilerimize uygun fiyattan elektrik satışı yapmaktayız. Bugüne kadar yaklaşık 20 bin kullanıcıyı indirimli elektrik enerjisiyle buluşturduk" dedi.
Tüm MEPAŞ çalışanlarının 2014'e hazır olduğunu ve MEPAŞ buluşmalarının devam edeceğini söyleyen Uçmazbaş; web sitesi, SMS bilgi sistemi, mail grubu, sosyal medya grubu ve 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri 444 8 184 çağrı merkezi ile tüketicilere her zamankinden daha yakın olduklarını belirtti. Yapılan düzenlemeler sonucunda Türkiye genelinde herhangi bir kullanıcının, elektrik enerjisi tüketimi yılda 5000 kwh, bir başka deyişle aylık 150 TL üzerinde ise, elektriği indirimli kullanıp fatura giderlerinden tasarruf edebiliyor.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi