NEÜ'nün Yeni Rektör Yardımcısı Görevine Başladı

19 Haziran 2015 Cuma 12:22

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektör Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Muhsin Kar’ın görevden ayrılmasıyla boşalan Rektör Yardımcılığı görevine, Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Önder Kutlu atandı.

NEÜ'nün Yeni Rektör Yardımcısı Görevine Başladı
 NEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Önder Kutlu, ilk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamladı. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Kutlu, YÖK bursuyla gönderildiği İngiltere - Exeter Üniversitesi’nde 1996 yılında Yüksek Lisans, 2001 yılında da Doktora öğrenimlerini tamamladı. 2001 yılında, mecburi hizmet kapsamında, Niğde Üniversitesi’nde göreve başlayan Kutlu, aynı üniversitede 2002 yılında Yardımcı Doçentlik kadrosuna atandı. 2003 yılında Selçuk Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümüne geçiş yapan Prof. Dr. Kutlu, 2005 yılında Doçentlik, 2011 yılında ise Profesörlük kadrosuna atandı.

Prof. Dr. Önder Kutlu, Konya İl Özel İdaresi, Konya Sanayi Odası, Merkez Meram Ziraat Odası, Selçuklu Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi’nde danışmanlık görevleri ile beraber, İl İstihdam Kurulu Başkanlığı ve Sosyal Diyalog Komisyonu üyelikleri yaptı. Kutlu, Konya Sivil Toplum Kuruluşları Akademik Danışma Kurulu üyeliği ve danışmanlık görevlerini halen yürütmektedir.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi