Sigaraya Zam-İşte Zamlı Sigara Fiyatları

11 Temmuz 2016 Pazartesi 11:47

Pmaktif yeni sigara fiyatlarını temmuz zammı sonrası açıkladı. Başta Parlıament, Lark, Marlboro, L&M, Murattı, Winston gibi birçok sigaraya yeni zam geldi. İşte yeni pmaktif.com sigara fiyat llistesi-2016 güncel liste

Sigaraya Zam-İşte Zamlı Sigara Fiyatları
 Pmaktif yeni sigara fiyat listesi pmaktif.com adresinde yayınladı. 2016'nın temmuz ayında sigara yeni bir zam yapıldı. Başta Parlıament, Lark, Marlboro, L&M, Murattı, Camel, Winston ve Monte Carlo olmak üzere birçok ürüne yeni zam yapıldı. Pmaktif yeni zamlı sigara fiyat listesi internethaber'de...

Peki pmaktif yeni fiyat listesine göre temmuz zammı sonrası Parlıament, Lark, Marlboro, L&M, Murattı, Camel, Winston ve Monte Carlo yeni fiyatı ne kadar oldu?

PMAKTİK YENİ SİGARA FİYAT LİSTESİ

2016 yılının ocak ayından sonra sigaraya 2 Temmuz'da yeni bir zam daha yapıldı. Bayram sonrası bugün, yani 11 Temmuz Pazartesi günü yeni zamlı fiyatlar uygulanmaya başladı.

Sigaraya en son Ocak 2016’da zam yapılmış ve en pahalı sigara 11,50 TL’den satılmaya başlamıştı. Sigaraya yapılan yeni zamla birlikte en pahalı sigaranın fiyatının 14 TL’ye yükselmesi bekleniyor. Zamlı sigara fiyatlarının Ramazan Bayramı tatili sonrası geçerli olması bekleniyor. Philip Morris sigara fiyatları listesi ve JTİ sigara fiyatları listesi önümüzdeki saatlerde haberimize eklenecektir.

HANGİ SİGARA KAÇ LİRA OLDU?

İşte 2 Temmuz 2016 itibari ile Zamlı Sigara Fiyatları;

Uzun Marlboro Fiyatı : 13,00 TL

Kısa Marlboro Fiyatı : 13,00 TL

Marlboro Blue Fiyatı : 13,00 TL

Marlboro Touch Blue Fiyatı : 12,00 TL

Marlboro Gray Fiyatı : 12,00 TL

Marlboro Aqua Fiyatı : 12,00 TL

Marlboro One Fiyatı : 12,00 TL

Marlboro fiyatının 13 TL’ye çıkması sonrası Philip Morris’in Parliament, L&M, LARK gibi diğer sigaralarına da zam yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor. Marlboro’ya zam gelmesiyle ile birlikte diğer sigaraların da kısa bir süre içinde zamlanması bekleniyor. JTİ‘nin dağıtımını yaptığı ve tiryakiler tarafından çok fazla tercih edilen Camel ve Winston gibi sigaralar için henüz zam açıklaması yapılmadı. Sigaraya en son Ocak 2016’da zam yapılmış ve en pahalı sigara 11,50 TL’den satılmaya başlamıştı. Sigaraya yapılan yeni zamla birlikte en pahalı sigaranın fiyatının 14 TL’ye yükselmesi bekleniyor.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi