Bir Acı Haber de Şırnak'tan:2 Şehit

18 Şubat 2016 Perşembe 17:32

ŞIRNAK İdil İlçesi'nde devam eden operasyonlar sırasında yaralanan 1 asker ve 1 polis kaldırıldıkları hastanede şehit oldu. Diyarbakır'da bugün meydana gelen bombalı saldırıda 6 asker şehit olmuştu.

Bir Acı Haber de Şırnak'tan:2 Şehit
 ŞIRNAK İdil İlçesi'nde devam eden operasyonlar sırasında yaralanan 1 asker ve 1 polis kaldırıldıkları hastanede şehit oldu. Son dakika haberini TSK sitesinden duyurdu.

Diyarbakır'da bugün meydana gelen bombalı saldırıda 6 asker şehit olmuştu.

GENELKURMAY BAŞKANLIĞI'NDAN ŞEHİT AÇIKLAMASI

Şırnak İdil'de meydana gelen çatışmada yaralanan bir polis ve bir asker şehit oldu. TSK'dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

"18 Şubat 2016 Perşembe günü Şırnak ili İdil ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız ve bir kahraman polisimiz ağır şekilde yaralanmışlardır. Yaralılarımız derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 13.05’de şehit olmuşlardır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatımızın mensupları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz."

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi