Cübbeli Hocaya Ölüm Tehdidi

08 Şubat 2016 Pazartesi 10:35

Cübbeli Ahmet, vaazlarında DEAŞ terör örgütünü hedef alan açıklamalarından dolayı tehdit edildiği iddiasıyla savcılığa başvurdu. Cübbeli, açılan davayla ilgili Bakırköy Adliyesi'nde ifade verdi.

Cübbeli Hocaya Ölüm Tehdidi
 Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, terör örgütü DEAŞ'ı hedef alan açıklamalarından dolayı tehdit aldığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Cübbeli, açılan dava kapsamında Bakırköy Adliyesi'ne gitti. Avukatıyla birlikte adliyeye gelen Cübbeli Ahmet, açılan davayla ilgili ifade verdi.

IŞİD'E ÇOK SERT SÖZLER

Cübbeli Ahmet Hoca, Vahdet gazetesindeki köşe yazısında IŞİD'in cehennem köpekleri olduğunu söylemiş ve örgüte karşı cihat icap edebilir iddiasında bulunmuştu. İşte  Cübbeli Ahmet Hoca'nın yazısından bir kısım;

“Allah’ın dini en yüce olsun diye savaşan, ancak odur Allah yolunda” buyruluyor. Yoksa “Cariye alayım, kadın alayım, kız alayım, hanım alayım, para alayım, onu bunu keseyim, onu doğrayayım, bunun köyünü basayım” olmaz. Zındıklar! Allah kahreylesin onları. Allah helak eylesin onları. Onların hiç tutar tarafı yok. İnsanlara zulmeden zalimler bunlar. Birçoğu da kâfir bunların. Ne Müslümanı, ne dini, ne imanı?! Camiyi bombalıyorlar yahu! “Kâbe’yi yıkacağım” diyor.

"BUNLAR CEHENNEM KÖPEKLERİDİR"

Medine ellerine geçse yeşil kubbeyi indirirler Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)in başına. Samimi söylüyorum. Zerre kadar acımayın. Bunlar Hariciler (Bugünkü Işid). Bunlar Hazreti Ali’yi kâfir oldu diye öldüren zihniyettir. Bunlar cehennem köpekleridir. Bunların en büyük düşmanları bizim gibi kişilerdir. Ehl-i Sünnet insanları sevmezler. Kâinatın Efendisi “Onlara rastlarsanız Ad ve İrem kavmi ile savaşırcasına onları katledin. Onları öldürene ecir, onların öldürdüklerine de şehitlik vardır’’ buyurmuştur. Kesin hadisler bunlar kesin."

Açılan davayla ilgili Bakırköy Adliyesi'ndeki bir fotoğrafı Cübbeli Ahmet'in resmi Instagram hesabından paylaşıldı. Hesapta, fotoğrafla ilgili "Cübbeli Ahmet Hocaefendi Işid'in kendisini ölümle tehdit etmesi hakkında açılan dava dosyasıyla alakalı Bakırköy adliyesinde ifade verdi." ifadesi yer aldı.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi