Hülya Avşar Köpeğinin İsmini Çarşı Koydu

07 Kasım 2013 Perşembe 11:07

''Geçen hafta barınaktan aldık, Adını Çarşı koyduk. Şimdi eğitime gitti”

Hülya Avşar Köpeğinin İsmini Çarşı Koydu
 İstinye Park’ta arkadaşlarıyla yemek yiyen Hülya Avşar, çıkışta muhabirlerin, “Çocuğa özlem duyuyor musunuz?” sorusunu, “Artık torun gelir; geldim 50 yaşına” diye yanıtladı. Avşar’ın, “Kızınız Zehra kaç yaşında evlenmeli?” sorusuna cevabıysa “Bence 30 yaşını geçmeli ama bilemem. Millet 40-50 yaşında çocuk doğuruyor” oldu.

BİR KLİB ŞARKISINI TATLISES SEÇECEK

Hülya Avşar, önceki gün gazetecilerle yaptığı sohbette birkaç dakikaya albümünden, Sibel Can’la selamlaşmamasına birçok konuyu sığdırdı. Avşar Kızı, kısa sürede birçok konuyla ilgili açıklama yaptı. Albüm çalışmasının çok iyi gittiğini söyleyen Avşar, “Albümümü sürekli övüyorum, çünkü çok güzel. Şimdi ikinci klibi çekiyoruz. Albümde yedi şarkıya klip çekeceğiz. Şimdiki klip, slow bir şarkıya olacak” dedi. Avşar, üçüncü klibi İbrahim Tatlıses’in seçtiği bir şarkıya çekeceğini söyledi.

"ÇOK USLU DURDUM"

Geçen hafta aynı mekanda Sibel Can’la selamlaşmaması sorulunca Avşar, “Birbirimizi görmemişiz. Ben Sibel’i çok severim. Sibel de beni sever” diyerek aralarında küslük olmadığını söyledi. Ajda Pekkan’la Bülent Ersoy polemiği hatırlatılınca Avşar, “Çok güzel. Çok eğlenceli” diyerek gülümsedi. “Fazla uslu durdum” Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra için, “Evleneceği adamı ben seçmem” sözlerine Avşar, “Her şeye gülüyorum artık. Fazla uslu durdum, şimdi birinizin kafasına vuracağım” diyerek gazetecilere takıldı.

KÖPEĞİNİN ADINI ÇARŞI KOYDU

Ebru Gündeş’li “O Ses Türkiye”yi beğenerek izlediğini söyleyen Avşar, “Çok eğleniyorum. Şimdi de ‘O Ses Türkiye’yi izlemek için eve erken gidiyorum” dedi. Geçen hafta barınaktan aldığı köpeğe de değinen Avşar, “Adını Çarşı koyduk. Şimdi eğitime gitti” şeklinde konuştu. Pazar günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi için tahminde bulunan Avşar, “Maçı Galatasaray alır ama Beşiktaş şampiyon olur. Şampiyon belli, ikinci kim?” diye sordu.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi