Akşehir Ak Parti’den Erdoğan’a Destek

08 Ağustos 2014 Cuma 15:39

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı , seçim çalışmalarında kullanılmak üzere Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabına bağışta bulundu.Bağış yapmak amacıyla düzenlenen programa AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah...

Akşehir Ak Parti’den Erdoğan’a Destek
AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı , seçim çalışmalarında kullanılmak üzere Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabına bağışta bulundu.

Bağış yapmak amacıyla düzenlenen programa AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Akşehir Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile üyeleri katıldı.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, 10 Ağustos’ta yapılacak seçimin Türk demokrasi tarihinde bir dönüm noktası olacağını belirterek, “10 Ağustos seçimi Türk Milleti için gerçekten bir dönüm noktasıdır. Gerek daha önceki Selçuklu ve Osmanlı tarihinde gerekse de Türkiye Cumhuriyeti tarihinde Türk halkı ilk defa kendi başkanını kendi oylarıyla seçecek. Bu olay hepimiz için önemli bir dönüm noktasıdır. Biz de Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK Parti’mizin adayı olan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağış yaparak destek olmak için buradayız. Akşehirli hemşehrilerimize ve halkımıza bu yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz ve kampanyamızın hayırlı olmasını diliyoruz. Yarın Konya’da yapılacak mitingde de Akşehirli hemşehrilerimizin Akşehir’imizi en güzel şekilde temsil edeceğini biliyoruz. Seçimlerin tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs’ün açıklamasının ardından, programa katılan grup Başkan Akkaya ve Başkan Örs ile birlikte banka şubesine girerek bağış paralarını ve listeyi görevlilere teslim ederek Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan adına açılan hesaba bağışlarını yaptı.

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi