Başkan Akkaya'ya MHP'den ziyaret

07 Nisan 2014 Pazartesi 20:18

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akşehir İlçe Başkanı Zekeriya Kanat, MHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai ve MHP’li Belediye Meclis Üyeleri Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Akkaya'ya MHP'den ziyaret Seçimlerin demokratik bir süreç içerisinde tamamlandığını söyleyen Osman Fedai, her 3 adayında Akşehir için çalıştığını, bundan sonra Akşehir için yapılacak çalışmalara meclis üyeleri ile birlikte destek vereceklerini söyledi.

Başkan Salih Akkaya’da, seçimlerin sona ermesiyle birlikte hizmet çalışmaları için kolları sıvadıklarını belirtip, “Hepimizin ortak paydası Akşehir’dir. Akşehir’imiz için Belediye Meclisi’mizde bulunan AK Parti’li ve MHP’li tüm üyelerimizle birlikte proje ve hizmet üreterek arkamızda eserler bırakmalıyız. Hadimi Hazretleri’nin güzel bir sözü var. Hadimi Hazretleri ‘Kamil insan odur ki koya bir eser, eseri olmayanın yerinde yeller eser’ diyor. Bu nedenle arkamızda güzel eserler bırakmalıyız. Bizim düsturumuz, halka hizmet hakka hizmet düsturudur” dedi.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi