Başkan Özaltun Esnafla Bir Araya Geldi

22 Ağustos 2014 Cuma 11:34

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, sanayi esnafı ile bir araya geldi.Beyşehir’de sık sık esnaflarla bir araya gelen Başkan Özaltun, sanayi esnafı ile de buluştu.

Başkan Özaltun Esnafla Bir Araya Geldi
Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Beyşehir’de sık sık esnaflarla bir araya gelen Başkan Özaltun, sanayi esnafı ile de buluştu. Sanayide esnafla bir araya gelen ve sohbet eden Özaltun, Beyşehir Belediyesi olarak, esnafa her türlü destek ve katkıyı vermeye hazır olduğunu söyledi. Özaltun, "Bizim amacımız, mutlu, huzurlu ve güzel bir Beyşehir inşa etmektir. Bunu da hep birlikte yapacağımıza inanıyorum. Allah şükrünüzü ve bereketinizi artırsın" diye konuştu.
Toplantıda, Özaltun, sanayi esnafının istek ve şikayetlerini dinlerken, gereğinin yapılması için ise birim amirlerine talimat verdi.

Öte yandan, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti Konya Milletvekili ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkan ve Başbakan adayı olarak açıklanmasını memnuniyetle karşıladıklarını belirtirken, “Beyşehir sevdalısı bir başbakanımız var artık” ifadesini kullandı.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi