Belediyeden Annelere Sinema Hediyesi

09 Mayıs 2015 Cumartesi 17:38

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi “Anneler Günü” münasebetiyle anneleri sinemaya götürdü.

Belediyeden Annelere Sinema Hediyesi
 Düzenlenen programa, Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Belediye Başkan Yardımcısı Zuhal Savaş, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Halil Etyemez’in eşi Hanife Etyemez, Ereğli Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri İlçe Sağlık Müdürlüğü Gıda Mühendisi Semiha Demirtaş, Eğitimci Sosyal Çalışmacı Sermin Özbudak Tosun ve Ereğlili kadınlar katıldı.

Hayatında ilk kez sinemaya geldiğini ifade eden Yeter Akgül (67), Başkan Özgüven’e düzenlediği program için teşekkür etti. Başkan Özgüven’e sarılarak “oğlum” diye hitap eden Yeter Akgül, sinemanın eğlenceli olduğunu ve tekrar gelmek istediğini dile getirdi.

Başkan Özgüven bu tür etkinliklerin daha sık yapılacağını belirterek, “Yeter ninem isterde ben onu sinemaya getirmez miyim” diye konuştu.

Özgüven, “Anneler günü nedeniyle Ereğlili anneleri sinema ile buluşturduk. Çoğu anneler ilk kez sinemaya geldiler. Annelere güzel ve eğlenceli dakikalar yaşatmanın mutluluğunu birlikte yaşadık. Bundan sonra da kadınlara yönelik aktivitelerimiz devam edecek” dedi.

Sinema izleme fırsatı yakalayan bayanlar ise keyifli bir gün yaşadıklarını ifade ettiler ve Belediye Başkanı Özkan Özgüven’e teşekkür etti.
Sinemanın ardından etkinliğe katılan bayanlara yemek ikramında bulunuldu.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi