Cihanbeyli Belediyesi’nde Toplu Sözleşme İmzalandi

16 Temmuz 2014 Çarşamba 15:33

Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi memur ve işçiler için toplu iş sözleşmesi imzaladı.Toplu iş sözleşmesi toplantısına Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Satılmış, Tüm-Bel-Sen Genel Hukuk...

Cihanbeyli Belediyesi’nde Toplu Sözleşme İmzalandi
Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi memur ve işçiler için toplu iş sözleşmesi imzaladı.

Toplu iş sözleşmesi toplantısına Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Satılmış, Tüm-Bel-Sen Genel Hukuk ve Toplu İş Sözleşmesi Sekreteri Osman Seheri, Tüm Bel-Sen Konya İl Temsilcisi Zarif Keskiner, Tüm Bel-Sen Şube Yöneticisi Çelebi Kaplan ve Yazı İşleri Müdürü Tufan Yılmaz katıldı. Yapılan görüşmeler sonunda anlaşma sağlanarak toplu iş sözleşmesi imzalandı. Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, isteklerinin işçilerin en iyi şartlarda ailesini geçindirmesi olduğunu belirterek, “Bunun için imkanlarımızı sonuna kadar zorladık. İşçi ve memur arkadaşlarımız içten gelen bir anlayış ve duyarlılıkla çalışmaktadırlar. Bu alın terinin karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz ve umarım iki taraf içinde hayırlı olmuştur” dedi.

Tüm-Bel-Sen Genel Hukuk ve Toplu İş Sözleşmesi Sekreteri Osman Seheri ise, “Belediye Başkanı sayın Mehmet Kale, belediyenin imkanları doğrultusunda en uygun ücreti işçi ve memur arkadaşlara verdi. Bu nedenle de Belediye Başkanımıza göstermiş olduğu hassasiyet ve işçi ile memur arkadaşların haklarının fazlasıyla verilmesinden dolayı teşekkürlerimizi sunar, işçi ve memur arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi