Kanala düşen adam boğularak öldü

18 Nisan 2016 Pazartesi 18:48

Ereğli'de, arkadaşlarıyla birlikte gittiği piknik alanında sulama kanalına düşen 37 yaşındaki bir kişi, boğularak öldü.

Kanala düşen adam boğularak öldü
 Kemal Demirci ve arkadaşı A.Y. ile birlikte Sarıca mahallesine pikniğe gitti. Ahmet Demirci, mangaldaki kömürleri tutuşturmaya çalışırken, babası ve arkadaşı aynı bölgede piknik yapan bir gurubun tartıştığını görünce yanlarına gitti.

Tartışmanın sona ermesinin ardından piknik yaptıkları yere dönen Kemal Demirci, oğlu Ahmet Demirci’nin yerinde olmadığını gördü. Çevrede yaptıkları aramada Ahmet Demirci’ye ulaşamayan baba Kemal Demirci ve arkadaşı A.Y., durumu Jandarmaya bildirdi.Kayıp başvurusunun ardından çalışma başlatan jandarma, dün aramalardan bir sonuç alamamıştı. bugün tekrar aynı bölgede çalışmalarını sürdüren jandarma, piknik alanına yaklaşık bir kilometre uzaklıkta sulama kanalında Ahmet Demirci’nin cesedine ulaştı.

Ahmet Demirci’nin cesedi Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Sulama kanalına düştüğü öne sürülen Ahmet Demirci’nin bekar olduğu ve Halkapınar ilçesinin Osman Köseli mahallesinde ikamet ettiği öğrenildi. Olay yerine gelen savcı ve jandarma bölgede incelemelerde bulundu.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi