Kuğulu Vadisi Projesi 2015 Programına Alındı

22 Ekim 2014 Çarşamba 16:06

Konya’nın Seydişehir ilçesi için hazırlanan projeler, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın da katıldığı programda değerlendirildi.

Kuğulu Vadisi Projesi 2015 Programına Alındı
Konya’nın Seydişehir ilçesi için hazırlanan projeler, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın da katıldığı programda değerlendirildi.

Seydişehir’deki programa, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mehmet Babaoğlu, Seydişehir Kaymakamı Tuncay Sonel, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mehmet Oyanık, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Emniyet Müdürü Ali Gürbünar ve AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay katıldı. Programda konuşan KOP Kalkınma İdaresi Başkanı Mehmet Babaoğlu, yakinen takip ettiği Kuğulu Vadisi Projesi’nin sadece Seydişehir, Konya bölgesi projesi olmadığını, Türkiye geneline hitap eden ulusal çapta bir proje olduğunu kaydetti. Babaoğlu, projenin, KOP 2015 proje yatırım programına alındığını, çalışmaların sürdüğünü dile getirdi.

Programda, Bakan Cevdet Yılmaz devam eden projeler için Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’dan bilgi aldı. Seydişehir ilçesinin ve çevresinin hareketlendiğini ifade eden Yılmaz, Seydişehir’in hak ettiği hizmeti alması için büyük projelere imza atıldığını söyledi.

Seydişehir’de büyük değişimler olacağını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal da, “Seydişehir, uzun yıllar sonra hak ettiği hizmetlere ulaşacak. Gece gündüz hükümetimiz ve büyükşehir belediyemiz ile birlikte memleket için çalışıyoruz. Seydişehir için birlik ve beraberlik zamanı. Bunun için genç girişimcilerin hali hazır ve yapılacak projelerde Seydişehir için seferber olması gerekiyor” dedi.

Toplantı sonunda Bakan Yılmaz’a Seydişehirli Ressam Fatma Kırdar’ın eserini hediye eden Başkan Mehmet Tutal, Seydişehir’i ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi