Seydişehir’de Uludağ Caddesi Modern Hale Gelecek

04 Kasım 2014 Salı 16:13

Konya’nın Seydişehir İlçe Belediyesi, Uludağ Caddesini daha modern ve kullanışlı bir hale getirecek.

Seydişehir’de Uludağ Caddesi Modern Hale Gelecek
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediyesi, Uludağ Caddesini daha modern ve kullanışlı bir hale getirecek.

Hürriyet Caddesi ile Uludağ Caddesi Kavşağı’ndan Ağa Çeşmesi’ne kadar olan bölge, kaldırımlar dahil olmak üzere yeniden yapılandırılıyor. Yıllarca bozuk satıhlar ve sorunlu alt yapısı nedeniyle Uludağ Caddesi vatandaşın huzurunu kaçırıyordu. İlçenin en işlek caddelerinden biri olmasına rağmen caddede bugüne kadar ciddi bir yapılaşma yapılamamıştı.

Seydişehir Belediyesi’ndeki yeni dönemle birlikte programa alınan Uludağ Caddesi’nde alt yapı, kanalizasyon, drenaj, elektrik, doğalgaz ve su hatları yeniden kontrolden geçirilerek tamamlanırken, kaldırımlar ve yapılacak bir dizi yenileme ile caddenin kısa zamanda hizmete açılması bekleniyor.

Uludağ Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, seçimlerden sonra yedi ayı tamamladıklarını ifade ederek, çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getirdi. Başkan Tutal, "Seçim beyannamesinde vaat etmiş olduğumuz büyük projelerimizi Büyükşehir Meclisi’nden geçirdik. Şehir düzenlemesi çalışmalarımız devam ediyor. Büyük caddelerimizden biri olan Milli Egemenlik Caddesi’ni tamamladık, lojmanların tamamını sıcak asfaltla kapladık. En sıkıntılı caddelerimizden biri olan Uludağ Caddesi’nde çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. En kısa zamanda tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine açacağız" dedi.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi