Twitter 10 milyon hesabı engelleyecek

21 Mayıs 2015 Perşembe 11:04

Sosyal medyanın dev ismi Twitter, profil hesabı üzerinden cinsel içerikli paylaşımlar yapan 10 milyon hesabı engelleyeceği iddia edildi.

Twitter 10 milyon  hesabı engelleyecek
 Twitter, cinsel içerikli paylaşımları engellemeye başladı. Twitter'ın çalışmaları sonucu 10 milyon hesabın kapatılacağı iddia ediliyor.

Instagram’da yayılmaya başlamasıyla birlikte yayıncılık kurallarında değişikliğe giderek porno içerikleri bir bir kaldıran Instagram’ın ardından bu kez Twitter, bünyesinde paylaşılacak bu tip içeriklerin sahiplerini engellemeye başlıyor.

10 MİLYON HESAP

Ancak asıl önemli olan konu ise şu: Twitter’ın bu anlamda kapatmayı düşündüğü 10 milyon hesap sayısı. Dailystar’ın haberine göre Twitter bu konuda uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor ve araştırmacı Robert Peck, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Twitter’ın temizlik operasyonuna başladığına” dikkat çekti.

Bu gelişmenin ardından bu tür içerikleri paylaşan hesapları da telaş sardı; zira hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşarak işi ticarete dökmeyi başaranlar büyük bir gelir kapısından da mahrum kalmış olacak.

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi