Polise 24'er Maaş İkramiye Verilecek

28 Haziran 2013 Cuma 11:53

Emniyet Genel Müdürlüğü günlerce zor koşullarda görev yapan polislere ikramiye verme kararı aldı.

Polise 24'er Maaş İkramiye Verilecek
 Gezi Parkı olayları sırasında özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya illerinde görev yapan Çevik Kuvvet polislerine 24 er maaş ikramiye verilecek.

Habertürk'te yer alan habere göre Emniyet Genel Müdürlüğü günlerce zor koşullarda görev yapan bu polislere ikramiye verme kararı aldı. Tüm Gezi eylemleri boyunca kesintisiz görev yapan  polis birimlerinden Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne 24’er maaş ikramiye verilecek. İkramiyeler İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya illerinde Çevik Kuvvet şube müdürlüklerinde görev yapan polislerin hesaplarına yatırılacak.

Polislerin maaş sistemleri farklı olduğu için mesleğe yeni başlayan bir memurun çıplak maaşı yaklaşık 36 lira görünüyor. Buna göre 24 maaş ikramiye hakkı kazanan bir memur 880 lira civarında para alacak. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görev yapan polislerin büyük bölümü birkaç yıllık memur olduğu için ortalama bin lira ikramiye alacaklar. Aynı şubelerde görev yapan emniyet müdürlerinin hesaplarına ise 3 bin lira yatacak. Gezi Parkı ikramiyesi, bir polisin alabileceği en yüksek ikramiye. 24 maaş ikramiye, çok başarılı operasyonlara katılan ve görevlerinde başarılı olan polislere veriliyor.

banner67

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ruhan er 7 yıl önce yorumlandı

ben hakkımı helal etmiyorum! ablam gezi parkı olaylarında haksız yere darp edildi. benden aldığınız vergilerle olmaz kardeşim.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

mustafa bey 7 yıl önce yorumlandı

devlet haybiye para datıyor kimin parası ben vergi verecem diye anam ağladı herkez maaşla görev yapıyor bedava değilya ok ne güzel memleket be

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

HATAYLI VATANDAŞ 7 yıl önce yorumlandı

HATAY YIKILIYO HATAYIN ADI GEÇMİYOOO VAYYY BEE HATAYDAKİ POLİS KARDEŞİM

0 Kişi beğendi.
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi