Başbakan Erdoğan Konya'daki Mitingte Konuştu-VİDEO-Tıkla İzle

26 Nisan 2014 Cumartesi 16:10

Konya'ya teşekkür ziyareti için gelen Başbakan Erdoğan Şehir Meydanında halka hitap etti. Gündeminde cumhurbaşkanlığı seçimleri, cemaat, Anayasa Mahkemesi ve Muhalefet de vardı. İşte Erdoğan'ın Konya'daki konuşması.

Başbakan Erdoğan Konya'daki Mitingte Konuştu-VİDEO-Tıkla İzle
 


"O ne derse doğrudur" sözünün Gülen için söylenmesinin itikadi sorun olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, "Sen kimsin ya! Neymiş 'Pensilvanya'daki zat söylediyse doğruymuş', böyle saçmalık olabilir mi?" diyerek tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Erdoğan, "İstiyoruz ki birinci turda adayımız inşallah Cumhurbaşkanı olsun." dedi.


konyahaberler.com/basbakanin-konya-konusmasi-video,100.html" target="_blank">BAŞBAKAN'IN KONUŞMASININ TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Konya'da toplu açılış töreninde halka seslendi. İşte öne çıkan satır başları:

YATIRIMLARIN TOPLAM BEDELİ 169 TRİLYON LİRA

Bugün Konya'ya hem teşekkür ziyareti yapıyor hem de tamamladığıız eser ve tesislerin açılışını yapıyoruz. 96 trilyon bedelle inşa edilen havalimanının yanındaki bilim merkezinin açılışını yaptık. Birileri laf üretir biz ise icraat üretiriz.

22 yıllık Kontv'nin hizmet binasının açılışını yaptık. Selçuk Üniversitesi'nin araştırma laboratuvarı açıldı. toplam 1 trilyon liralık yatırımlar tamamlandı onları da açıyoruz. 34 farklı yatırımın toplam yatırım bedeli 169 trilyon lira.

Sandıkta istediklerini anlayan çevreler demokrasi dışı yollara tevessül ettiler. Şahsıma aile arkadaşlarıma çok ağır saldırılarda bulundular. Kardeşliğimize dahi kastettiler. Siyaseti siyaset zemininden koparmak istediler.

Ahlaksızlıkla kirli ittifaklarla üzerimize geldiler. Ellerindeki her türlü kirli araç ve imkanı kullanarak Türkiye'nin kutlu yürüşüyünü bozmak istediler. Sizler kurulan kumpası hissetiniz. Gezi ile başlayan sürecin 17 ve 25 Aralık ile devam ettiğini anladınız.

ADAYIMIZ BİRİNCİ TURDA CUMHURBAŞKANI OLSUN

Şimdi 10 Ağustos seçimine gidiyoruz. Tabii ki partimizin bir adayı olacak. İstiyoruz ki birinci turda adayımız inşallah Cumhurbaşkanı olsun. Konya’da sandıklar farklı şekilde patlasın. Muhalefete en güzel cevabı Konya'nın vereceğine inanıyorum.


BAŞBAKAN'IN KONUŞMASININ TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi