Evinde Ölü Bulunan Kadın Cinayetinde İlginç Detaylar

14 Aralık 2012 Cuma 13:37

Konya’da 4 gün önce evinde ölü bulunan, ardından da sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan Emel Sayın’ın, gün boyu sevgilisi ile gezip alışveriş yaptığı belirlendi. Polise sevgilisini 2 defa şikayet edip, ardından da tekrar bir araya geldiği sevgilisi tarafından öldürülen kadının Giresun’da toprağa verildiği öğrenildi.

Evinde Ölü Bulunan Kadın Cinayetinde İlginç Detaylar
 Olay, 9 Aralık Pazar günü merkez Meram ilçesi Hacı Fettah Mahallesi Yaymacı Sokak'ta meydana gelmişti. 4 çocuk annesi Emel Sayın (32), yatak odasında hareketsiz yatarken 10 yaşındaki kızı, annesine seslenmiş, cevap alamamasının ardından polise haber vermişti. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri yaptıkları incelemede öldüğü belirlenen Sayın’ın cesedini otopsi için hastane morguna götürdü. Konya Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde otopsisi yapılan 4 çocuk annesinin boğularak öldürüldüğü ortaya çıkmış, polis de araştırmaya başlamıştı. Dün, Konya polisi tarafından Aydın Kuşadası'nda yakalanan cinayet şüphelisi sevgili Mustafa Ç, kıskançlık yüzünden cinayeti işlediğini itiraf etmesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.ŞİKAYET EDİP BARIŞMIŞ

Aralarında kıskançlık yüzünden sürekli kavga çıkan Emel Sayın’ın, sevgilisi Mustafa Ç’yi 2 defa polise şikayet ettiği belirlendi. İlk başvuru sonrası polisin koruma altına aldığı kadının koruması bitince tekrar başvurduğu ancak daha sonra sevgilisi Mustafa Ç. ile barışarak gezmeye çıktığı belirlendi. Barıştığı gün Mustafa Ç. ile birlikte gün boyunca alışveriş yapan Emel Sayın’ın gece de kendi evinde sevgilisi ile birlikte olduğu sırada kıskançlık tartışması yüzünden cinayetin işlendiği ortaya çıktı. Mustafa Ç’nin psikolojisinin bozuk olduğu iddia edilirken, bir süre önce kendisini televizyon kablosu ile astığı ancak kablonun kopması sonucu kurtulduğu iddia edildi.

Öte yandan, 32 yaşındaki Emel Sayın’ın cenazesini Giresun’da yaşayan annesinin aldığı ve memleketinde toprağa verildiği öğrenildi.
banner67

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

CAN CAN 4 yıl önce yorumlandı

https://Bizitiklayin.blogspot.com.tr

0 Kişi beğendi.
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi