MHP Konya Teşkilatlarına Atamalar Yapıldı

05 Temmuz 2014 Cumartesi 14:52

Milliyetçi Hareket Partisi'nin, İl başkanlığı, Selçuklu ve Meram İlçe Başkanlıklarına atama yapıldı.

MHP Konya Teşkilatlarına Atamalar Yapıldı
 
MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Konya il teşkilatı ile Selçuklu ve Meram ilçe teşkilatlarının görevlerine son verildiğini bildirdi.

Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, parti tüzüğünün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden Konya il, Selçuklu ve Meram ilçe teşkilatlarının, MYK'nın verdiği yetkiye dayanarak Başkanlık Divanı tarafından tüzüğün 34. maddesine göre görevlerine son verildiğini belirtti.

MHP Konya İl Başkanı 


Çetin, açıklamasında şunları kaydetti:

"Bu karar 04/07/2014 tarihinde il başkanlığına, ilçe başkanlıklarına, ilgili valilik ve ilçe Kaymakamlıklarına bildirilmiştir.

Yine Tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve Başkanlık Divanı tarafından Milliyetçi Hareket Partisinin Konya il Kurucu Yönetim Kurulu, Sayın Murat Çiçek Başkanlığı altında, Selçuklu ilçe Kurucu Yönetim Kurulu Sayın Ali Delikanlı Başkanlığı altında, MERAM ilçe Kurucu Yönetim Kurulu Sayın Hakkı Altuntaş Başkanlığı altında tüzüğümüzün 34. maddesi uyarınca yeni yönetimler oluşturulmuştur.

MHP Meram İlçe Başkanı


Görevi sonlandırılan arkadaşlarımıza bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz."
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi