MHP Konya'da Adaylarını Tanıttı

19 Nisan 2015 Pazar 16:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanlığı, "Bizimle Yürü Türkiye" temalı Konya Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısını gerçekleştirdi.

MHP Konya'da Adaylarını Tanıttı
 Selçuklu Uluslararası Spor ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına partililer yoğun ilgi gösterdi. Programa MHP Konya Milletvekili ve MHP Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı, MHP Konya Milletvekili Faruk Bal da katıldı.

MHP İl Başkanı Murat Çiçek, 7 Haziran sürecinin Türk Milleti için kutlu bir mücadele olacağını söyledi. MHP Konya Milletvekili ve MHP Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı da, "Seçim programımız açık, 3 Mayıs’ta programımızı milletimize açıklayacağız.

Taşeron işçilere, özel güvenlikçilere, 4/C’lilere kadro vereceğiz. Milletimizi faiz lobisinden pençesinden kurtaracağız" diye konuştu. Konuşmaların ardından aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Aday tanıtımın ardından Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan seslendirdiği şarkılar ile partilileri coşturdu.

MHP'NİN KONYA ADAYLARI KİMDİR ? FOTO GALERİ

AK PARTİ KONYA ADAYLARI FOTO GALERİ

chp-konya-adaylari-kimdir-resimleri,140.html" target="_blank" style="border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; text-decoration: none; cursor: pointer;">CHP KONYA ADAYLARI FOTO GALERİ
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi