Musa Arat Başkanlığında İlk Toplantı Yapıldı

01 Şubat 2015 Pazar 15:57

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat başkanlığındaki ilk AK Parti İl Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Musa Arat Başkanlığında İlk Toplantı Yapıldı
 AK Parti İl Başkanlığı İl Koordinasyon Toplantısı, Dedeman Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat başkanlık yaptı. Yeni İl Yönetiminin ilk koordinasyon toplantısına Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, AK Parti MKYK Üyesi Hasibe Özlem Çepni, AK Parti Konya Milletvekilleri, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve merkez ilçe belediye başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, AK Parti merkez ilçe başkanları ile AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyeleri katıldı.

“ŞEHRİMİZ VE İNSANIMIZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR”

Toplantıda konuşan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Konya’nın AK Parti’ye kuruluşundan bu yana en büyük desteği verdiğini dile getirerek, “Konya, bugüne kadar birçok önemli hizmeti almıştır, almaya devam etmektedir. Çünkü Konya, her şeyin en güzelini hak ediyor. Tüm çabamız bu güzel şehrimiz ve insanımız için” ifadelerini kullandı.

Toplantıda ayrıca Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçe, mahalle ve köylere yapılan yatırımları konu alan bir sunum yaptı.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi