Reina Teröristi Eşiyle Konya'ya Gelmiş

03 Ocak 2017 Salı 11:14

Yılbaşı gecesi Reina'yı kana bulayan teröristin 2 ay önce ailesi ile birlikte Konya'ya geldiği öğrenildi. Teröristin eşinin Konya'da gözaltına alındığı bildirildi

Reina Teröristi Eşiyle Konya'ya Gelmiş
Reina'yı kana bulayan ve Uygur Türkü olduğu iddia edilen teröristin, 2 ay önce ailesi ile birlikte Konya'ya geldiği öğrenildi.

Reina saldırısını yapan teröristin ailesi gözaltına alındı

İstanbul Ortaköy'deki saldırıyı düzenleyen teröristin kimliği belirlendi.Uygur Türkü olduğu iddia edilen teröristin, Kasım 2016'da ailesiyle birlikte Konya'ya geldiği öğrenildi.Teröristin dikkat çekmemek için eşi ve 2 çocuğunu da yanında getirdiği kaydedildi.

Habertürk'ün haberine göre, kimliği henüz açıklanmayan teröristin ailesi gözaltına alındı.

TERÖRİSTİN EŞİ GÖZALTINA ALINDI

Reina katliamını gerçekleştiren teröristin eşinin Konya'da gözaltına alındığı bildirildi.

ŞARJÖR DEĞİŞTİRİRKEN ASKERİ MALZEME KULLANMIŞ

İstanbul polisi teröristi her yerde ararken, saldırı sırasında nasıl şarjör değiştirdiği ortaya çıktı. Saldırıdan kurtulan bir barmen, o anları “Terörist, şarjöründe mermi bittikten sonra şarjör değiştirme sırasında bir şey atıyor, sonra bu ortalığı aydınlatıyordu. En az 3 kere bundan attı" diye anlattı. Barmenin ifadesine göre teröristin şarjör değiştirme sırasında kullandığı askeri malzemenin; hedef kitleyi şaşırtmak, keskin aydınlığın arkasında kalarak hedefi çok daha iyi görmeyi sağlamak amacıyla kullanıldığı belirlendi. Bu askeri malzemenin özel birliklerin operasyonları sırasında kullanıldığı kaydedildi.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi