YHT Koltukları Boş Bilet Yok

12 Nisan 2022 Salı 14:44

Yüksek Hızlı Tren (YHT)'ye bilet bulmak her geçen gün daha da zorlu bir hale gelirken, önceki gün bir vatandaşın YHT'de boş koltukları paylaşması tepkilere neden oldu.

YHT Koltukları Boş Bilet Yok
Merhabanın haberine göre, sosyal medya hesabından bir vatandaşın paylaştığı resimde, koltukların boş olmasına rağmen biletlerin sistemde kapalı görünmesi soru işaretlerine neden oldu.

Yüksek Hızlı Tren (YHT)'ye bilet bulmak her geçen gün daha da zorlu bir hale gelirken, önceki gün bir vatandaşın YHT'de boş koltukları paylaşması tepkilere neden oldu. Ömer Sunar isimli bir vatandaş, “Bu kadar büyük yatırımların bu kadar verimsiz kullanımına hasta oluyorum” dedi.

adsiz.jpg

Sistemde vatandaşın bilet bulamadığını ancak koltukların boş kaldığını paylaştığı fotoğraf ile gözler önüne seren Ömer Sunar, sosyal medya hesabından tepkisini şu şekilde dile getirdi: “Neyse, biz işimize bakacağız. Git bak, bilet yok. Koltuklar boş. 'Belki bir abi gelir de tahsis ederiz' geyiği. Milletin şifaya, paraya, tahsil için o koltuğa ihtiyacı var ama sistemde hep kapalı! Vallahi yazık.”

EYYÜB KARAKUZU / Merhaba

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi