Künye

a son dakika haberleri, haberkonya,

 Konya Haberler
www.konyahaberler.com  iletisim@konyahaberler.com
konyahaberler42@gmail.com

konyahaberler, konya haberler, konya haber, konya haberleri, www.konyahaberler.com, konhaber, kontvhaber, kontv, konyadanhaber, konyadahaber, akşehir, beyşehir, kulu, cihanbeyli, seydişehir, konya kaza, konya'da kaza,
------------------------------

Editörler

Pelin Eğilmez
iletisim@konyahaberler.com 

İsmail Karasu
iletisim@konyahaberler.com 

Mehmet Baş
iletisim@konyahaberler.com ...............................................

Yazılım ve Sistem Yönetimi/Teknik Destek

TE BİLİŞİM / Haber Sistemi
http://www.tebilisim.com  / http://www.haber-sistemi.com/
--------------------------------------

Yayına Başlama Tarihi

01.07.2012
--------------------------------------

Konyahaberler; başka bir yayın organı bulunmayan, maddi ve manevi hiçbir dernek vakıf ya da siyasi bir partiye bağı olmayan, tetikçi ve reklam amaçlı habercilikten tamamen uzak, Konya ve Ulusal gündemdeki sıcak gelişmeleri okurlarına aktaran, bağımsız güncel ve tarafsız bir haber sitesidir..

--------------------------------------iletisim@konyahaberler.com
konyahaberler42@gmail.com
...........


Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017 konyahaberler.com tüm hakları saklıdır.
Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları konyahaberler.com’a aittir. konyahaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar konyahaberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. konyahaberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. konyahaberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi