Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Konya'ya Geldi

06 Nisan 2017 Perşembe 18:53

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından Mehmet Pala (Kutluca) ve Osman Albayrak (Batuhan) Konya Kitap Günleri’nde sevenleriyle buluştu.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Konya'ya Geldi
Konya Kitap Günleri’nde etkinlikler devam ediyor. Ekranların ilgiyle takip edilen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul’da Kutluca’yı canlandıran Mehmet Pala ve Batuhan karakterine hayat veren Osman Albayrak Konya Kitap Günleri’nde sevenleriyle buluştu.

Konyalılar Konya Kitap Günleri’nde ünlü tiyatrocu Osman Albayrak ve Mehmet Pala’ya yoğun ilgi gösterdi. Sevenleriyle fotoğraf çektiren Albayrak ve Pala bütün stantları gezerek kitapları inceledi.Okuma alışkanlığının kazandırılmasında kitap günlerinin önemli olduğunu ifade eden Mehmet Pala, “Okumak yeme içme gibi temel bir ihtiyaçtır. Bu tür organizasyonların özellikle çocuklara okuma alışkanlığı kazandırılmasında önemli olduğunu düşünüyorum. Kitap Günleri yılda birden çok düzenlenmelidir. Buralarda birçok yazarla tanışma imkanı buluyorlar. Konya’da geniş kapsamlı Kitap Günleri etkinliği düzenlenmiş. Diğer illere de örnek olmasını diliyoruz” diye konuştu.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi