Diz çöküp canlı yayında Allah'a yalvardı-VİDEO

04 Nisan 2014 Cuma 17:52

Show Tv'de yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk olan Erol Büyükburç, bir anda yerinden kalkarak diz çöküp Allah'a 'Yalan söylüyorsam beni çarp' diye yalvarmaya başladı.

Diz çöküp canlı yayında Allah'a yalvardı-VİDEO


Program sunucuları Çağla Şikel ve Alişan'ın Büyükburç'a eski eşi Ute'nin ortaya attığı iddiaları sorması üzerine doğru söylediğini kanıtlamak isteyen ünlü sanatçı, canlı yayında ilginç anlar yaşanmasına neden oldu. 

Diz çöküp Allah'a yalvardı

Önce eski eşinin sadece para için kendisi ile birlikte olduğunu iddia eden Erol Büyükburç, ardından Ute Hanım'ı telefon açarak tehdit ettiği yönünde çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Yere diz çökerek Allah'a yalvarmaya başlayan Erol Büyükburç, 'Telefon asıl benden değil, ondan geldi. Kuran-ı Kerim'i getirin. Allah hakkı için söylüyorum. Yüce Yaradan'ın huzurunda söylüyorum. Yüce Allahım senin yüksek huzurunda; eğer yalan söylüyorsam beni çarp Allah'ım! O bana telefon açmadı mı Allah'ım? O bana telefon açmadı mı? O beni evden kovmadı mı Allah'ım? Ben onu sevdiğim halde niye bana bunu yaptı?' şeklinde konuştuktan sonra 'Evet, bu kadar' diyerek ayağa kalkmak istedi.

Ute yalnızca şöhret istedi

Bu sırada düşme tehlikesi geçiren Büyükburç, koltuğa doğru yöneldikten sonra ise, açıklamalarına devam ederek eski eşinin sadece şöhret istediğini şu sözlerle açıkladı;

'Şu ayrılığımızın bir tadı olsun. Şu ayrılığımızın bir hüznü olsun. Şu hüznü bir kana kana yaşayayım. Nedir bu? Ute ben sana her zaman saygılı olmadım mı? Sana her zaman insan gibi davranmadım mı? Seni her zaman baş tacı etmedim mi? Her yerde senin şöhretini oluşturmaya çalışmadım mı? O yalnızca şöhret istedi!

İşte canlı yayındaki şaşırtan o anlar...
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi