Müjdat Gezen'den Küfür Açıklaması

23 Ekim 2015 Cuma 13:24

Halk TV'de canlı yayınlanan Halkın Arenası programında seviyesiz bir şekilde küfür eden Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk halktan büyük tepki toplamıştı. Bu olaya Konya'dan da suç duyurusu gelmişti. Müjdat gezen neden küfür ettiğini açıkladı. İşte o açıklama..

Müjdat Gezen'den Küfür Açıklaması
Halk TV'de canlı yayınlanan Halkın Arenası programında seviyesiz bir şekilde küfür eden Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk halktan büyük tepki toplamıştı.

Bu olaya Konya'dan da suç duyurusu gelmişti. Müjdat gezen neden küfür ettiğini açıkladı. İşte o açıklama..


İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın geçen haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Dörtlü, canlı yayında ağza alınmayacak küfürler etmişti. Müjdat Gezen, Hürriyet'ten Ahmet Hakan'ı arayarak neden küfrettiklerini anlattı;

"BİZE P.ZEVENK DEDİLER"

"Müjdat Gezen aradı. Dedi ki: "Halk TV’de Uğur Dündar’ın programında özellikle Yaşar Nuri Hoca’yı çığırından çıkaran bir gelişme oldu. Sosyal medyada yazan birileri, ekrandaki bizleri kastederek ‘Dört p.....k önünüzde içki bardakları, oturmuş konuşuyorsunuz” demiş.

Uğur Dündar bu alçak iftirayı okuyunca hepimizin asabı bozuldu. Tepkimiz bunaydı. Biz durup dururken kimseye kötü söz söylemeyiz.

UĞUR DÜNDAR MEDENİ BİR ÜSLUP BENİMSEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Uğur Dündar’la da konuştum. O da yıllardır ekranlarda olan bir gazeteci olarak her zaman medeni bir üslup benimsediğini, hiçbir zaman bu üsluptan taviz vermediğini ve vermeyeceğini söyledi. Cevap hakkına saygı gereği bu açıklamaları okurlarıma iletiyorum.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi