Ereğli’ye 5’i Uzman 7 Doktor Daha Atandı

30 Ağustos 2013 Cuma 12:37

Sağlık Bakanlığı tarafından önceki gün 1 Kadın Doğum ve 6 Pratisyen Hekimin Kamu Hastaneleri Birliği Ereğli Devlet Hastanesi’ne atanmasının ardından, 2 Pratisyen, 5 uzman hekimin daha atamasının gerçekleştirildiği belirtildi.

Ereğli’ye 5’i Uzman 7 Doktor Daha Atandı
 

AK Parti Konya Milletvekili Cem Zorlu’nun Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile temasları sonrasında beklenilen uzman ve pratisyen hekim atamaları yapıldı. Geçtiğimiz günlerde 1 Kadın Doğum ve 6 Pratisyen Hekimin Ereğli’ye atanmasının ardından, dün ise 2 Pratisyen ile 5 uzman hekimin ataması daha gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan AK Parti Konya Milletvekili Cem Zorlu, Ağustos atamaları kapsamında Kamu Hastaneleri Birliği Ereğli Devlet Hastanesine 2 Pratisyen Hekim, 1 Dahiliye Uzmanı, 1 Kadın Doğum Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Radyoloji Uzmanın daha atandığını ifade etti. Yapılan son atamalarla ile birlikte Ereğli’deki hekim sıkıntısının büyük oranda kapanacağını kaydeden Zorlu, bundan sonraki süreçte de atamaların devam edeceğini aktardı.

Ereğlililerin hekimlerine sahip çıkmasını isteyen Zorlu, yeni göreve başlayacak olan hekimlere görevinde başarılar diledi.
banner67

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ayhan çelik 8 yıl önce yorumlandı

hani nerede kadın doğum uzmanı adam bir hafta sonra kaçtı memlekette kadın doğum uzmanı yok dyunda inanmayın 21. yy yaşıyoruz durmak yola devam akp

0 Kişi beğendi.
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi