Çokbilmiş Müjdat Gezen'den gazetecilere hakaret ve küfür dolu laflar

22 Şubat 2014 Cumartesi 13:06

Tiyatro ve sinema oyuncusu Müjdat Gezen, Silivri’de davetli olduğu bir söyleşi programında gazetecilere önce küfür ardından hakaret etti.

Çokbilmiş Müjdat Gezen'den gazetecilere hakaret ve küfür dolu laflar
 Rotary Kulübü tarafından Silivri Belediyesi Fuaye Salonunda düzenlenen söyleşide, basın için ayrılan alana oturan bir vatandaş, görüntü alan gazetecileri taciz etti. Kendilerini taciz eden bayana tepki gösteren gazetecilere, Müjdat Gezen müdahale ederek, "Zaten fotoğraf çektiniz, 3 tane fotoğraf kullanacaksınız. Siz de geçin oturun" dedi. Bunun üzerine kendilerine salonda yer bulamayan gazeteciler salondan ayrılmak istedi. Gezen, gazetecilerin salondan ayrıldığı esnada gazetecilere hitaben, "Siz Başbakan’dan mı öğrendiniz böyle tehdit edip şantaj yapmayı. Alo Fatihçiler mi bunlar? Giderseniz gidin, çok da ..... Bunlar kendilerini bir b....k sanıyorlar" sözleri ile ağıza alınmayacak küfür ve hakaretlerde bulundu.

Salondan ayrılan gazeteciler Müjdat Gezen’in bu sözleri üzerine Gezen hakkında Silivri Cumhuriyet Başsavcılığına toplu olarak suç duyurusunda bulunacaklarını ve ayrıca tazminat davası açacaklarını belirttiler.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi