Ahmet Şan FETÖ İddialarına Yanıt Verdi-VİDEO

27 Ağustos 2017 Pazar 21:57

Geçtiğimiz günlerde istifa eden ve FETÖ iddialarıyla gündeme gelen Konyaspor Başkanlığı'ndan da istifa eden Ahmet Şan, bir basın toplantısı düzenleyerek "Benim hain terör örgütü FETÖ ile hiçbir alakam yoktur. Bylock programını indirmedim ve kullanmadım" dedi. Ahmet Şan, gözaltına da alınmadığını söyledi.

Ahmet Şan FETÖ İddialarına Yanıt Verdi-VİDEO
 Konya’daki FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgütün ‘Bylock’ adlı haberleşme programını kullandığı iddiasıyla geçen 21 Ağustos günü Cumhuriyet Savcılığı’na ifade verdikten bir gün sonra Atiker Konyaspor Başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Şan, bugün Bera Otel’de basın toplantısı düzenlendi.


 Kendisi üzerinden Konya’ya ve Konyaspor’a hakaret edildiği ileri süren Ahmet Şan, ”Son dönemlerde şahsım üzerinden hem şehrimize, hem Konyasporumuza, hem de bazı çevrelere hakaret ve iftira içeren haber ve paylaşımlar yapılmıştır. Bugün gerek bu paylaşım ve haberlere, gerekse merak edilen sorulara gönül rahatlığıyla cevap vermek üzere bir toplantı yapma zarureti doğmuştur” dedi.Konyalı olmaktan her zaman gurur duyduğunu belirten Ahmet Şan, İzmir Atatürk Lisesi mezun olduktan sonra Berlin Teknik Üniversitesi´nde işletme eğitimini tamamlayarak Almanya’da bir şirkette yönetici olarak görev yaptığını ve daha sonra vatan sevgisi nedeniyle Konya’ya geri döndüğünü söyledi.

Şan, Kombasan Holding’e ait Kompen şirketinde 11 yıl genel müdür olarak görev yaptığını ifade etti. 2001 yılından itibaren de değişik dönemlerde toplam 10 yıl Konyaspor Başkanlığı yaptığını kaydeden Şan, ”Son bir yıl içerisinde aldığımız iki büyük kupayla bu gururumuzu adeta taçlandırdık. Altın tepside sunulmayan ve tesadüflere tamamen kapalı olan bu başarılar beraberinde taçlanmayı değil taşlanmayı getirmiştir” dedi.

İzmir Marşı ile ilgili daha önce yaptığı açıklamanın saptırıldığını belirten Şan, ”Ne gariptir ki elde edilen tüm bu başarıların akabinde, önce tamamen saptırılan İzmir Marşı haberleri, ardından da ByLock iddiaları üzerinden şahsım, Konyaspor, Konya ve yakın çevreme uzanan hakaret ve iftiraların ardı arkası kesilmemiştir” diye konuştu.

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi