Aykut Kocaman'dan Bursaspor Maçı Açıklamaları

02 Nisan 2017 Pazar 22:32

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Bursaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu

Aykut Kocaman'dan Bursaspor Maçı Açıklamaları
 Aykut Kocaman yaptığı açıklamada, geçen hafta kazandıkları Fenerbahçe maçını taçlandırmak ve ikinci yarıdaki kayıpları azaltmak adına Bursaspor maçının kendileri için önemli olduğunu belirtti. Kocaman:

“Hem puan ortalamamızı yükseltmek ve pozisyonumuzu pekiştirmek bir taraftan da arkasına bağlayabileceğimiz birkaç maçla beraber yukarıya daha iyi bağlanabilir miyiz diye düşünüyorduk.

Rakibimizde lige son derece güçlü bir başlangıç yapmış, ligin ortalarından itibaren biraz sıkıntılar içinde gözüken son 10 maçta bir galibiyet almış ve bu şansız gidişatı çevirmek için son derece arzulu bir takım olacaktı ve aynen de böyle oldu.

Biz kuvvetli başlangıç yaptık, 8’inci 9’uncu dakikalarda öne geçmeyi başardık. Çok güzel golle öne geçmeyi başardık. Arkasından skoru koruma duygusu ile oyun kontrol altında geçti.

Ancak geçişlerde sıkıntı olduğu için ilk yarının kontrolü Bursaspor altında geçti. İkinci yarıda maçın başında Bursaspor’u kontrolü daha ele alarak oynamaya başladı. Sonra kendi oyunumuzu biraz daha oynamaya başladık. Farkı artıracak net pozisyonlar yakaladık. Bursaspor’un da iki net gol pozisyonu vardı. Ancak 2’inci golün ardından kontrol bizdeydi”
 dedi.


Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi