Muharrem İnce Esnafla Kavga Etti-VİDEO

26 Ekim 2015 Pazartesi 10:47

Yalova'da CHP'liler ile propaganda yaptıkları gerekçesiyle kendilerini kafeye almayan işletme sahibi arasında tartışma çıktı. Hakaretlerin havada uçuştuğu tartışma, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin karışmasıyla iyice hararetlenirken, zabıtalar işletme sahibi hakkında tutanak tuttu.

Muharrem İnce Esnafla Kavga Etti-VİDEO
 

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği kafede siyaset yapmasına izin vermeyen işletme sahibini tartakladığı ortaya çıktı. İnce, kafeden ayrıldıktan sonra CHP'li Yalova Belediyesi zabıta ekiplerini göndererek işletmeye ceza kesti. Restoranttaki bir müşteri tarafından videoya çekilen tartışma anında anında İnce'nin işletme sahibini tartakladığı görülüyor.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, bir işletme sahibini tartakladığı ortaya çıktı. Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi. Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü. Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde lokantadan ayrıldı. İnce'yi lokantaya sokmak istemeyen esnaf ise İnce'nin arkasından "Hiç bir siyasi partiye izin vermedim, yaptığınız ayıp" diye seslendi. İnce'nin esnafı tartaklaması ve bağıması ise, lokantadaki bir müşterinin cep telefonu tarafından kayda alındı. İnce'ye sitem eden esnaf, "Siz bu zamana kadar ne zaman buraya geldiniz?" diye seslendi. İnce'nin yanındakiler esnafın kolunu tutarak müdahale etmeye çalışırken koruması da cep telefonuyla olayı çeken işletme sahibinin eşine müdahele etti. CHP'Lİ BELEDİYE CEZA KESTİ
İnce, kafeden ayrıldıktan bir süre sonra ise CHP'li Yalova belediyesinin zabıta ekipleri işyerine geldi. İnce'yi lokantaya sokmak istemeyen esnafın dükkanı hakkında, zabıta ekipleri tutanak tuttu. Zabıta ekipleri, "Söz konusu işyerinin kafeterya ruhsatının bulunduğu, ancak lokanta olarak iştetildiği tespit edilmiştir" gibi bir gerekçe hazırlayarak, işletmeye ceza kesti. 

sabah

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi