Genç Zekalar Konya'da Yarıştı

Konya'da, İlkokul 2. Sınıf, 3. Sınıf ve 4. Sınıf düzeyinde Konya genlinde 32 okul ve 160 öğrencinin katılımıyla zeka yarışması gerçekleştirildi.
Genç Zekalar Konya'da Yarıştı
Kayıt Tarihi: 06.04.2017 09:48 - Son Güncelleme: 10.04.2024 23:56
YAZI
A
  Karatay İzzet Bezirci İlkokulu,Özel Gençlik Eğitim Kurumları ve Cahit Zarifoğlu İlkokulu’nun ortaklaşa düzenlediği Akıl ve Zeka Oyunlarını çocuklara sevdirme, yaygınlaştırma, eğlenerek öğrenmeyi sağlama amacıyla düzenlediği ilki gerçekleşen ‘’Genç Zekalar Yarışıyor’’ Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasına ilgi büyüktü.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU HABERİ İÇİN TIKLAYINIZTurnuva, İlkokul 2. Sınıf, 3. Sınıf ve 4. Sınıf düzeyinde Konya genlinde 32 okul ve 160 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti.Velilerin ise heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.Turnuvanın açılışına gelen Konya İl Milli Eğitim Müdürü; Mukadder Gürsoy,Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar ve Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav yapılan çalışmaları yerinde değerlendirdi.İlk kez yapılan bu turnuvanın önemini anlatarak yarışmaya katılan öğrencilere başarılar dilediler.Sonuçların 8 Nisan 2017 Cumartesi günü açıklanacağı turnuvanın ödül töreni de, aynı akşam Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılacak.Dereceye giren ilk 5 öğrenci, çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek.ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ETİKETLER:
Nöbetçi Eczane

Kategorideki Diğer Haberler