Karaman'da Cinayet...4 Ölü

31 Mayıs 2013 Cuma 09:52

Cinnet getiren genç, ailesini öldürdü.

Karaman'da Cinayet...4 Ölü
 Karaman'da cinnet getiren Afgan uyruklu genç, evde annesi, babası ve 2 kız kardeşini bıçaklayarak öldürdü.

Mehmet Bey Mahallesi, Kenzi Caddesi'nde ailesi ile birlikte yaşayan Afgan uyruklu Nezar A. (19), gece geç saatlerde evin balkonunda alkol adıktan sonra bunalıma girerek cinnet getirdi.

Mutfaktaki ekmek bıçağını alan Nezar A, odada yatan annesi Nesibe (52) ile dışarı kaçmaya çalışan ablası Naciye (23) ve kız kardeşi Mesude A'yı (17) defalarca bıçaklayarak öldürdü. O sırada diğer odadan gürültüye bakmak için kalkıp gelen babası Ahmet A'yı (63) bıçaklamaya başladı. Yaralı olarak evden kendisini dışarı atan baba Ahmet A, caddenin ortasına yığıldı. Bu sırada Nezar A, evdeki kedinin de boğazını kesti.

Olaydan sonra evden çıkan Nezar A, üstü başı kan içinde evlerinin yakınındaki fırına gidip ekmek aldı. Soranlara da kaza yaptığını söyleyip ambulans çağırmalarını istedi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yolun ortasında yatan babayı Karaman Devlet Hastanesine kaldırdı. Baba Ahmet A. da burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Şüpheli Nezar A. ise gözaltına alındı.

Karaman'da, ocak ayında Van'dan gelen Afgan uyruklu ailenin 17 yaşındaki oğulları Milad A'nın 28 Mart'ta intihar ettiği, Nezar A'nın o günden beri bu olaydan ailesini sorumlu tuttuğu öğrenildi.

KEDİYİ DE KESTİ, FIRINA EKMEK ALMAYA GİTTİ

Ailesini katlettikten sonra evde besledikleri kediyi de boğazından kesen Nezar Afzaly, kanlı elbiselerle fırına ekmek almaya gitti. Güçlükle Türkçe konuşan Nezar Afzaly, işyerinde çalışanlara ekmek almak istediğini belirtti. Aldığı ekmeği fırının önünde yemeye başlayan Nezar Afzaly'a fırındaki çalışanlar "Kaza mı yaptın?" diye sordu. Afzaly'ın konuşmaması üzerine ambulans çağırıldı. Afzaly'ın fırına gelip, ekmek istemesi de işyerinin güvenlik kamera kayıtlarına yansıdı.

AMBULANSLA EVE GİTTİ

Ambulansa alınan Nezar Afzaly, sağlık görevlilerine önce eve uğramalarını, ardından hastaneye gitmelerini soğukkanlılıkla söyledi. Eve giden sağlık görevlileri baba Ahmet Afzaly'i, sokak ortasında kanlar içinde yatarken gördü. Sağlık görevlileri Ahmet Afzaly'i, ambulansa alıp ilk müdahaleyi yaptı. Bu sırada bahçede yerde yatan 2 kişinin de olduğu fark edildi. Sağlık görevlileri yerde yatan anne ve ablanın yanına gittiklerinde öldüğünü saptadı. Eve girdiklerinde ise Afzaly'ın kız kardeşinin cansız bedenini buldu.. Sağlık görevlileri polise haber verdi. Ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırılan baba Ahmet Afzaly, yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

SOĞUKKANLILIĞINI SÜRDÜRDÜ

Polis tarafından gözaltına alınan ve soğuk kanlılığını sürdüren Nezar Afzaly, yapılan kontrolde 0.26 promil alkollü çıktı. Nezar Afzaly'ın ailesinden katlettiği 4 kişinin cesedi savcının incelemenin ardında otopsi için Karaman Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

İNTİHAR EDEN KARDEŞİNİN BAŞINDA AĞLAMIŞTI

Cinnet geçirerek ailesini bıçakla katleden Nezar Afzaly’nin, 16 yaşındaki erkek kardeşi Milad Afzaly de geçen 28 Mart 2013 günü iddiaya göre girdiği psikolojik bunalım sonucu Urgan Mahallesinde bir ahırda kendisini asarak yaşamına son vermişti. Cinnet geçiren Nezar Aflzay, intihar eden kardeşinin cesedi başında da ağlamıştı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi