Konya'da da Access Bars Uygulaması Başladı

17 Eylül 2017 Pazar 23:36

Dünyada birçok ülkede yıllardır uygulanan ve son yıllarda ülkemizde de uygulanan ve ismini sıkça duymaya başladığımız "Access Bars" uygulaması artık Konya'da da yapılacak. Peki Access Bars nedir, hangi sorunların çözümünde kullanılıyor, kimler bu uygulamadan nasıl faydalanıyor? Ne kadar etkili ? İşte Access Bars ile ilgili tüm merak edilenler.

Konya'da da Access Bars Uygulaması Başladı
Son günlerde ismini sıklıkla duymaya başladığımız, tüm dünyada bazı doktorların ve psikologların da uyguladığı ve ülkemizde de yıllardır uygulanan ve oldukça talep gören, birçok kişinin hayatını değiştiren,  Konya'da yeni uygulanmaya başlanacak olan Access Bars uygulaması nasıl bir çalışma? Birçok sorunu, oldukça etkili, hızlı ve kalıcı olarak dönüştüren bu uygulama nasıl yapılıyor? Ne kadar etkili ? Hangi sorunları çözüme ulaştırıyor ? Kimler bu uygulamadan yararlanabiliyor?Konunun uzmanı Access Bars Uygulayıcısı Oya Duru ile görüşerek bu çalışmayla ilgili tüm mreak edilenlerin cevabını aradık.

Oya Duru, Access Bars Uygulayıcısı ve aldığı eğitimlerle danışanlarına hizmet veriyor. Mersin'den Konya'ya gelen ve artık Konya'da da Access Bars uygulamaları yapmaya başlayan ve Access Bars Uygulaması ile ilgili sitemize özel bilgiler veren Duru, bu tekniğin tüm dünyada, ve ülkemizde de birçok ilde uygulandığıı söyledi. Oldukça talep gören bu çalışma sayesinde kişilerin adeta hayatlarının değiştiğini belirten Duru, bu uygulamanın etkili, hızlı ve kalıcı dönüşümlere yol açtığını söylüyor.Access Enerji Dönüştürme sisteminin Amerika’da Gary Douglas tarafından geliştirilen dönüştürücü bir çalışma olduğunu belirten Duru,  Access Bars'ın "bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunduğunu" söyledi. 

Access’in hedefinin bizleri, "kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir" açıklaması yapan Duru, Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır" dedi.Peki Access Bars Uygulamasının Faydaları Neler? Hangi Sorunların Çözümünde Etkili ?

Access Bars'ın her konuda her sorunda rahatlıkla uygulanabildiğini ancak özellikle psikosomatik rahatsızlıklarda hızlı ve çok etkili bir dönüşüm sağladığını belirten Duru, çalışmanın burada sayılamayacak kadar çok sorunun çözümünde etkili olduğunu ancak kısaca ve başlıca faydalarını şu şekilde sıralıyor.

- Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
- Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
- Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
- Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
- Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan yaşamınızda sınırlamalar yaratan şeyleri silme.
· Mutluluk. Sadece tek bir seanstan sonra birçok insan için genel depresyon yok olur.
· Daha uzun süre çalışmadan veya daha çok çalışmadan notlar, iş performansı ve zihinsel berraklık artar.


· Hafıza güçlenir
- Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
- Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
- Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
- Psikosomatik rahatsızlıkları azaltır.
- Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
- Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
- Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
- Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
- Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
- Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
- Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
- Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
- Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.
- Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır...Hayatta her şeyin enerjiden ibaret olduğunu, insan vücudunun da bir enerji akımıyla çalıştığını, zaman zaman bu enerji alan(lar)ının zarar gördüğü için bazı psikosomatik ve fiziksel rahatsızlıklara yol açtığını belirten Duru, bu enerjisel döngünün sağlıklı bir şekilde akması gerektiğini bunun için de vücudumuzda bulunan birçok enerji noktaları üzerinde yapılan çalışmanın çok etkili, hızlı ve kalıcı dönüşüme yol açtığını söyledi.Peki Access Bars Uygulaması Nasıl Yapılıyor ?

(Örnek Bir Kısa Video-İzlemek İçin Tıklayınız)Oya Duru Uygulamayla ilgili şunları söylüyor:

Bu çalışma Access Bars uygulayıcısı tarafından yapılır. Ellerde, ayaklarda ve özellikle baş bölgesinde çok önemli bar'lar yani enerji noktaları vardır. Kişi herhangi bir yere uzanır. Uzman, danışanın enerji noktaları dediğimiz bar'lar ile ilgili ona özel  çalışır ve bu bar'lara dokunarak özel çalışmalar yapar. Bu noktalardaki yaptığımız çalışmalar kişiye, kişinin enerji alanlarına özeldir. Çünkü her danışanın farklı sorunları vardır. Bu nedenle bunun tespit edilmesi, dönüştürülmesi uzman tarafından gerçekleştirilir. Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.

Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklerini salıvermeye başlarlar, yaşamınızın farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar, olumsuz duygular ve sınırlayıcı inançlar silinir. Sadece barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz.Bilim bize düşüncelerimizin moleküllerimizi etkilediğini ve hastalık, rahatsızlık ve yaşlanmayı yarattığını söyler. Tüm bu düşünceler bedeninizde saklanır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.Kaç Uygulama Yapılması Gerekir?

Bu konuyla ilgili de açıklamalar yapan Uzman Access Bars uygulayıcısı Oya Duru, "Bir seans yaklaşık 1-1 buçuk saat sürer ve kişi zaten ilk çalışmamızda büyük bir rahatlama hissedecektir. Bir hafiflik, duygularında ve vücudunun bazı bölgelerinde bir değişiklik hissedecektir. İlk seans bile birçok danışanımıza yeterli olmaktadır.

Ancak bu tabi ki kişiye göre değişmektedir. Herkesin problemi, hayat hikayesi dolayısıyla bilinçaltı ve bedensel rahatsızlıkları farklıdır. Bu nedenle bazı danışanlarımıza tek uygulama yeterli olurken, duruma göre değişmekle birlikte 2-3-4-5 seans da uygulamalar yaptığımız kişiler oluyor. Ancak zaten 5 kez uygulama yaptığımız kişiler büyük bir ilerleme kaydetmiş oluyor. Bu biraz da danışanın isteğiyle alakalı bir durumdur"
dedi.Herhangi Bir Zararı Var mı? Yaş Kısıtlaması Var mı?

 "Bu çalışmanın hiçbir zararı yok. Aksine tamamen fayda odaklı bir uygulama. Zaten herhangi bir makine ya da medical bir alet ya da tıbbi bir yöntem kullanmıyoruz. Bu uygulama tedavi ya da terapi değildir. Kişi sadece uzanıyor ve sohbet eşliğinde enerji noktaları üzerinde çalışıyoruz" diyen ve 7'den 70'e herkesin bu uygulamayı alabileceğini belirten Duru, Konya'da da artık Access Bars Uygulamalarına başladıklarını, tüm merak edenleri, sorunlarından kurtulmak ve daha mutlu-huzurlu bir yaşam arzulayanları, bu çalışmaya ihtiyaç duyan tüm Konyalıları davet ederek, 0.546.440.90.84 veya 0.532.440.90.84 nolu telefondan ve www.konyaakademi.com sitesi üzerinden kendilerine ulaşılabileceğini belirtti. Konyahaberler.com
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi