Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ?

27 Aralık 2015 Pazar 12:43

31 Aralık tatil mi yarım gün mü olacak sorusuna net cevap. 31 aralık perşembe yarım gün tatil olacak. Okullar 31 Aralık'ta yarım gün tatil olacak. Yılbaşı tatili ise toplam 3.5 gün olacak. 4 ocak'ta mesailer başlayacak.

Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ?
 31 Aralık tatil mi yoksa yarım gün mü, yılbaşı tatili kaç oldu soruları için son 4 gün. 31 aralık perşembe günü yarım gün tatil. Çalışanlar, memurlar, bankalar, özel sektör çalışanlarından bazıları 31 aralıkta yarım gün tatil yapacak. Peki yılbaşı tatili kaç gün oldu diye soranlar için ise yılbaşı tatili 3,5 gün oldu.

31 Aralık perşembe günü öğleden sonra başlayan yılbaşı tatili cuma, cumertesi ve pazarıda içine alacak. 4 ocak pazartesi günü ise tatil bitiyor mesailer başlıyor.

Peki 31 aralık perşembe tüm gün tatil olur mu, gözler gelecek son açıklamada. 31 aralık perşembe günü yarım gün tatil olacak. Çalışanlar, memurlar, öğretmenler ve özel sektyör çalışanları 31 aralık öğleden sonra tatil olacak. 31 Aralık perşembe günü okullar öğleden sonra kapalı olacak. Böylece yılbaşı tatili 3.5 olmuş olacak.

31 ARALIK YARIM GÜN MÜ YILBAŞI TATİLİ KAÇ GÜN?

Yılbaşının cuma gününe denk gelmesinin ardından merak edilen 31 Aralık tatil mi? Sorusunun yanıtı ise henüz kesinlik kazanmadı. Bakanlıktan şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadı ve perşembe gününün yarım gün tatil olması öngörülüyor.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi