Konyaspor İttifak Holdingle Sponsorlukta Anlaştı

18 Ağustos 2016 Perşembe 22:30

Konyasporun isminin Atikere satılmasının ardından bugün de, İttifak Holding arasında forma sırt, şort ve tribün isim sponsorluk reklam sözleşmesi imzalandı.

Konyaspor İttifak Holdingle Sponsorlukta Anlaştı
 Büyükşehir Belediye Stadyumu basın toplantı salonunda düzenlenen imza törenine Ahmet Şan, İttifak Holding CEO'su Tahir Atila, Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu ve Genel Müdürü Muhammed Ak katıldı.

İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Ahmet Şan, "Atiker Konyaspor’un forma reklamıyla ilgili son 3 yıldır ve daha önceki yıllarda da bize destek olan İttifak Holding ile yapacağımız imza törenine hoşgeldiniz' sözleriyle konuşmasına başladı.


Ahmet Şan, "Süper Lig kulüplerinin olmazsa olmazı, özellikle son yıllarda UEFA’nın Türk kulüpleri üzerindeki denetimleri nedeniyle artık mali kriterlere uygun kulüpler haline gelmeleri. Buna uygun olmayan kulüplerin gerek Avrupa Ligi’nde gerekse Türkiye Ligi’nde cezasız kalmayacağı hepinizin malumudur. Geçen sezonlarda Avrupa Liglerine katılma hakkı kazanan takımlar oradaki müsabakalardan men edilerek puan silme cezaları ve transfer yasağı cezaları ile karşı karşıya kalmışlardır. Bunlar mali kriterlere uymamanın neticeleri oluyor. Günümüzde en önemli husus kulüplerimizin mali dengelerini sağlamalarıdır. Yapılanmaları ve transferleri buna göredir. Biliyorsunuz İstanbul takımlarının ve Anadolu kulüplerinden de geçmişte Süper Lig’de yer almış ama bugün hiç adı, esamesi okunmayan birçok kulüp var. Konyaspor’umuzun da son 5 senede geldiği nokta, PTT 1.Lig’de transfer yasağı olan bir kulüpken, bugün inşallah kısmet olursa önümüzdeki hafta Avrupa Ligi gruplarının kura çekimine giden bir kulüp olmasıdır. Burada birçok kişinin, birçok tarafın, taraftarlarımızın büyük emeği var. Yöneticilerimizin, teknik heyetimizin, sporcularımızın ve bugün burada imza töreninde bulunduğumuz İttifak Grubu'nun katkısı var. Değişik markalarıyla geçtiğimiz sezon Adese, Selva ve tribünde Kule Site markaları bizlere son 3 sezondur destek oldular. Bu sene yine aynı grubumuzun bir markası ilave olacak. Ben başta İttifak Holding CEO’su Tahir Atilla Bey olmak üzere tüm yönetim kuruluna ve camiasına teşekkür ediyorum. Konyaspor’umuza çeşitli vesilelerle sürekli destek oldular. Bu sene yine yanımızdalar. Tabi Konya’da son yıllarda hep bir sloganımız var 'Birlikte Konya’yız' diye. Bu slogana en iyi örnek İttifak Holding'dir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Geçmişte de sponsorluk yapan Torku ve reklam veren pek çok şirketimize de teşekkür ediyoruz. Bu sezon Atiker Grubu’yla birlikte İttifak Grubu da bu yükü üstlenmiş durumdalar. Konya markası olmasıyla bize ve Konya’mıza ayrı bir destek vermiş oluyorlar" diye konuştu.


Taraftarların bu sezon kombine kartlara büyük ilgi gösterdiğine de dikkat çeken Kulüp Ahmet Şan, "Taraftarlarımıza biz çok uygun bir şekilde kombineleri sattık. VİP Tribünü ile birlikte 30 bine yakın kombine satmış bir kulüp olarak bu sezona tüm hazırlıklarımızı yapmış olarak giriyoruz. Bu forma sponsorluğundan dolayı İttifak Grubu’na tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah kendileri de bu reklam mecrasından fazlasıyla istifade ederler. Sonuçta bir yatırım yapılıyorsa bunun bir geri dönüşünün olması lazım. Geçtiğimiz sezon destekçilerimiz Adese ve Selva’ydı. Bu sezon Zermeram' da geldi. Ben Tahir Atilla Bey’in kendisine ve camiasına bir kez daha teşekkür ediyorum" şeklinde görüş belirtti.


İttifak Holding CEO'su Tahir Atila ise konuşmasına başlamadan önce Elazığ ve Van'da meydana gelen terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şiflar diledi.

Atiker Konyaspor'un geçtiğimiz iki yıl olduğu gibi yeni sezonda da destekçisi olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden İttifak Holding CEO'su Tahir Atila, "Kulübümüz geçtiğimiz sezon Süper Lig'de önemli işlere imza attı ve ligi üçüncü bitirerek UEFA Avrupa Ligi'nde ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. Hem bir Konyaspor taraftarı hem de kulübümüzün destekçisi olarak bu başarıdan ötürü büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Konyaspor'umuz, mecidiyekoylions.com taraftarıyla, teknik ekibiyle, yönetimiyle ülkemizde örnek bir camia haline geldi. Özellikle tribünleri dolduran taraftarlarımız, hiç kesilmeyen desteği, hoşgörüsü ve nezaketi ile göğsümüzü kabarttı, yine aynı şekilde göğsümüzü kabartmaya devam edecek inşallah. Bu anlamda başta sayın Başkanımız Ahmet Şan olmak üzere tüm Konyaspor camiasını tebrik ediyorum. Biz de İttifak grubu olarak takımımıza olan desteğimizi yeni sezonda da sürdüreceğiz. Yeni sezonda hem Spor Toto Süper Lig'de, hem de Avrupa arenasında Konyaspor'umuzun onur kaynağımız olmaya devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Tüm camiamız için keyifli ve yeni başarılara ulaşılan bir sezon olmasını diliyoruz. Konyaspor'un forması ve tribününe sponsor olduğumuz anlaşmanın İttifak Holding, kulübümüz, taraftarlarımız ve Türk futbolu adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.


Atılan karşılıklı imzalarla hayata geçirilen sponsorluk sözleşmesi imza töreni sonrasında Kulüp Başkanı Ahmet Şan, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO'su Tahir Atila'ya sponsor reklamlarının bulunduğu 42 numaralı forma hediye etti.

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi