Koç'un “Milli Gemi Projesi“ İhalesi İptal Edildi

26 Eylül 2013 Perşembe 23:49

Koç Grubu'nun kazandığı MİLGEM projesi için yapılan ihale iptal edildi.

Koç'un “Milli Gemi Projesi“ İhalesi İptal Edildi
 Koç Grubu'na ait RMK Marine şirketinin ihalesini kazandığı MİLGEM projesi ihalesi iptal oldu. Başbakan Erdoğan'ın katıldığı toplantıda ihalenin yenilenmesine karar verildi.
 
Milli Gemi Projesi (MİLGEM) kapsamında açılan ihaleye giremeyen firmalar Başbakanlık Teftiş Kurulu’na şikayette bulunmuştu. Savunma Sanaayi Müsteşarlığı’na gelen müfettişler tüm ihale dosyalarını tek tek inceledi. 

Milli Gemi Projesi kapsamında Heybeliada ve Büyükada adlı savaş gemileri tamamlandı. Koç grubuna ait RMK Marine, bunlara ek olarak kazandığı ihale diğer gemileri yapacaktı. Firmaların şikayetleri ve müfettiş raporları üzerine Başbakan Erdoğan son noktayı koydu ve toplantıdan “ihalenin yenilenmesi” kararı çıktı.

İnternethaber
banner67

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Yakur Kaya 8 yıl önce yorumlandı

Adamlar hala içeriden ülkemizin önemli yerlerini ele geçirmeye çalışıyorlar!! Perde düştü! Perdenin arkasındakiler ortaya çıktı!! Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizin önemli yerlerine çöreklenen ve Türkiyenin kalkınma-ma-sı ve kaos ortamı için ellerinden geleni yapan yahudi asıllı bu elit aileler (KISACA ÜLKEMİZİN ÖNÜNE TAŞ KOYANLAR.) Bundan sonra çirkin oyunlarını perde arkasından yönetemiyecekler!! Dünya genelinde Kendilerinden başkasını düşünmeyen bu elit tabakanın büyük özelliği, olayları perde arkasından yönetmeleri, kendi kendilerine zarar vermeleri ve en önemliside ülkeleri topla tüfekle değil, içerden önemli yerlere kendi adamlarını yerleştirerek ele geçirmeleridir. Şimdi Türkıyede bu ailelerin başını çeken Koç ailesi, gemi yaparsa, uçak yaparsa, gemileri kendimize değil yahudilere yapmış oluruz!! ( Gizli donanım ve zayıf yerlerini kısaca özel tüm bilgilerini düşmanların eline vermiş oluruz.) Adamlar hala içeriden önemli yerleri ele geçirmeye çalışıyorlar!! Pes doğrusu..

0 Kişi beğendi.
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi