Konya Tarım Fuarını Kaç Kişi Ziyaret Etti?

27 Mart 2017 Pazartesi 20:46

Konya Ticaret Odası Uluslararası Fuar Merkezi’ne yoğun ilgi.

Konya Tarım Fuarını Kaç Kişi Ziyaret Etti?
 
Konya Ticaret Odası (KTO) Uluslararası Fuar Merkezi’ni 5 günde 304 bin 527 kişi kişi ziyaret etti.

Konya Tarım Fuarı, Türkiye’nin en büyük tarım fuarı. 21 Mart 2017 tarihinde açılan ve 25 Mart 2017 tarihine kadar 5 gün açık kalan fuarı 51 ülke ve Türkiye’nin 70 ilinden 304 bin 527 kişi ziyaret etti.

KTO Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Odası Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen Konya Tarım Fuarı’nda stant açan firmaları ziyaret etti.

Beraberinde Yönetim Kurulu’ndan Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Karapınar ile Ramazan Erkuş, Metin Sağlam ve Mehmet Emin Gürbüz ile stantlarını tek tek gezen Başkan Öztürk firma sahiplerinden bilgi aldı.KTO Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Tarım Fuarı’nın bu sene de yoğun bir katılımla devam ettiğini belirterek, “Türkiye’nin en büyük, Avrupa ve Asya’nın üçüncü en büyük tarım fuarını Konya’da, Uluslararası Fuar Merkezimizde düzenlemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tamamı dolu 6 holümüze ilave olarak fuaye alanımızda açılan stantlarımızla 66 bin metrekare kapalı, 20 bin metrekare açık olmak üzere toplam 86 bin metrekare alanda yapılan fuarımıza 15 ülkeden 400 firma katıldı. Fuarımızı 60 ülkeden 304 bin 527 kişi ziyaret etti. Yurt içinden ve yurt dışından fuarımıza katılan firma temsilcilerimize ve fuarımızı ziyaret eden misafirlerimize gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum. Yoğun katılımla gerçekleşen fuarın ticaretleri açısından son derece olumlu geçtiğini söyleyen katılımcılardan böyle bir görüş almak bizleri daha da mutlu etmiştir” dedi.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi