Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı

28 Temmuz 2015 Salı 13:26

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından 15 günde bir organize edilen “AK Parti İl Teşkilatı Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı” gerçekleştirildi.

Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı
 Toplantıya AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat başkanlık yaptı. Toplantıda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ile Yerel Yönetimlerden Sorumlu AK Parti İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Özöğür hazır bulundu. Yaklaşık üç saat süren toplantıda hükümet, bakanlıklar, belediyeler ve diğer kurumların çalışmaları, yatırım ve projeleri, Konya’nın sorunları ile ülke gündemi ele alındı.

“KONYA ANADOLU’NUN YILDIZI OLMAYA DEVAM EDECEK”

Toplantı ile ilgili bir değerlendirmede bulunan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, toplantıda bakanlıkların yanı sıra yerel yönetimlerin yatırım ve faaliyetleri ile şehrin sorunlarının ele alındığını kaydederek, “Konya, Anadolu’nun parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Belediyelerimiz önemli yatırım ve projelere imza atıyor. Büyük hedef ve program ile yoluna devam eden Konya’nın bu süreçte konumunu koruyacağına inanıyoruz” dedi.

“HUZURUMUZU BOZANLARA FIRSAT VERİLMEYECEKTİR”

Son günlerde meydana gelen hain saldırıların ülkeyi kaos ortamına sürükleme amacı taşıdığını aktaran AK Parti İl Başkanı Musa Arat, “Ülke olarak hepimizi son derece üzen terör saldırılarının tek amacı, ülkeyi kaos ortamına sürüklemektir. Terör, kirli yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur. Ülkemizin ilerlemesini istemeyen terör örgütleri, aynı anda birilerinin emriyle harekete geçmiş ve ülkemizin huzuru bozmak istemektedirler. Ancak unuttukları şey, yaşanan bu olaylar, milletimizin birlik ve beraberliğini daha da sağlamlaştıracaktır. Bu bağlamda millet olarak aklıselime ve itidale her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Konya; kardeşlik, birlik ve beraberliğin şehridir ve öyle kalmaya devam edecektir. Dolayısıyla gerek ülkemizde gerekse de Konyamızda huzur ve güvenliğimizi bozmaya niyetli hiçbir girişime izin verilmeyeceğini hemşehrilerimizin bilmesini isterim” ifadelerini kullandı.
banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi