Beyaz'dan PKK Propagandası Özrü-VİDEO

10 Ocak 2016 Pazar 22:01

Kanal D'nin sevilen ekran yüzü Beyaz, programına telefonla bağlanan ve kendisini öğretmen olarak tanıtan Ayşe Çelik'in yaptığı PKK propagandası için izleyenlerden özür diledi.

Beyaz'dan PKK Propagandası Özrü-VİDEO
 Kanal D'nin deneyimli ismi Beyaz, Kanal D Ana Haber'in konuğu oldu, izleyicilerden özür diledi. Programında yaşanan PKK propagandası karşısında üzgün olduğunu ifade eden Beyaz, kendisine yönelik tepkileri de anlayışla karşıladığını söyledi.

Beyaz, kendi şov programında yaşananlar için izleyiciden özür diledi. Programa telefonla katılan ve kendisini öğretmen olarak tanıtan Ayşe Çelik'in yaptığı PKK propagandası karşısında gelen tepkileri de anlayışla karşıladığını anlatan Beyaz, istemeden böyle bir olaya adının karışmasından dolayı da büyük üzüntü yaşadığını söyledi. İşte Beyaz'ın o sözleri;

"VATANA, BAYRAĞA BAĞLILIK BELLİ"

Üzgünüm ve şaşkınım. Benden beklenebilir mi böyle bir şey. Benim tavrım belli, vatana toprağa bayrağa olan bağlılığım belli. O ilk cümleyi duyunca benim beynim durdu orada. Kendi iç sesimi dinlemekten konuşan kişiyi dinleyemedim. Öğretmenim deyince ben de Milli Eğitim Bakanlığı'mızdan bir öğretmen zannettim ama öyle olmadığı ortaya çıktı zaten.

"POLİS ÇOCUĞUYUM"

Ben bir polis çocuğuyum, ben çok içinden geldim bu milletin. Üzüldüm biz hep millete, vatana bağlılıkla büyüdük. Şansızlık oldu mu diyeyim, ne diyeyim bilmiyorum ama istemeden birini kırdıysak özür dilerim.

ÖZÜR DİLİYORUM

Ama lütfen kimse beni politikaya malzeme etmesin. Ben bu zamana kadar politikadan uzak durmaya çalıştım, şimdi ise tam ortasındayım. İşimi çok seviyorum ve işime de devam edeceğim Kanal D'de. İstemeden bir şey yaptıysam özür diliyorum"

internethaber

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi