Hocacihan'a Havuz Müjdesi

30 Ekim 2013 Çarşamba 19:04

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapımı devam eden Sancak Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulundu.

Hocacihan'a Havuz Müjdesi
 İlçenin birçok farklı noktasına yapılan tesislere her gün bir yenisini ekleyen Selçuklu Belediyesi, Sancak ve Toki Mahalleri’ne yüzme havuzu kazandırıyor. Sancak’ta devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tesislerin en kısa sürede ilçe halkına hizmet vermeye başlayacağını söyledi. Başkan Altay Hocacihan Mahallesi’ne de yüzme havuzu yapılacağının müjdesini verdi. Selçuklu’nun Sancak ve Toki Yüzme Havuzları ile birlikte iki önemli tesis daha kazandığını söyleyen Başkan Altay, “Toplam 10 milyon TL maliyetle Selçuklumuza iki yüzme havuzu kazandırıyoruz. İnşaatlarımız hızla devam ediyor. Kapalı ve açık havuzları, saunaları, fitness salonlarıyla önemli spor merkezleri olacak” dedi.

Selçuklu halkına yeni bir havuz müjdesi de veren Başkan Altay, “Hocacihan Mahallesi Alemdar Caddesi üzerinde de bir yüzme havuzu için ihale sürecine başlamış bulunuyoruz. O da en kısa sürede tamamlanmış olacak. Böylece Selçuklu üç yüzme havuzuyla spor alt yapısında önemli eksikliklerini gidermiş olacak. Bu arada 7 hanımlar lokali, 11 spor salonu ve 30’un üzerinde suni çim sahası ve 3 yüzme havuzuyla, Selçuklu Türkiye’ye örnek spor altyapısına sahip ilçelerden birisi haline geliyor” dedi.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi