Bahçeli'den Seçim ve Türkeş Açıklamaları

01 Eylül 2015 Salı 10:52

MHP lideri Devlet Bahçeli, erken seçim ve Tuğrul Türkeş hakkında önemli açıklamalar yaptı. Bahçeli, yeni kabine ile ilgili 'Geçici bir hükümettir, aldığı kararlarda geçicidir' dedi.

Bahçeli'den Seçim ve Türkeş Açıklamaları
 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Kasım seçimleri için adaylık başvurusunu yaptı. Bahçeli, başvurunun ardından gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakan Davutoğlu liderliğinde kurulan geçici seçim hükümetinde yer alan Tuğrul Türkeş hakkında sorulan bir soru üzerine Bahçeli, "Bu soruyu yok farz ediyorum. Böyle sorulara da gerek yok artık. Recep Tayyip Erdoğan'a hayırlı uğurlu olsun... Hadi bakalım" dedi.

"7 EYLÜL'DE HER ŞEY BELLİ OLACAK"

Bugün MHP başvurularını almaya başladıklarını belirten Bahçeli, "Geriye kalan 59 günümüz var. Arkadaşlarımız seçim faaliyetlerini güncellemek adına faaliyetlerini sürdürüyorlar. 7 Eylül Pazartesi her şey belli olacak." dedi.

"KARARLAR GEÇİCİDİR"

Bahçeli, bugün yapılacak ilk seçim hükümeti toplantısı içinde "Bu geçici bir hükümettir, kabinesindeki kararlarda geçici olacaktır" dedi.

"TEDİRGİNLİK YARATACAK DAVRANIŞLAR"

Koza İpek Medya Grubu'na yapılan operasyonla ilgili konuşan Bahçeli, "Basın üzerinde çok büyük baskılar olduğu gibi sermaye grupları üzerinde de büyük tedirginlik yaratacak davranışlar sergilenmektedir. Bunlardan bir kötü örnek bugün gerçekleşmiş oluyor. Bunu tasvip etmem mümkün değil. Bu gidişatın sonu da hayırlı olmayacaktır" dedi.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi