İhsanoğlu ve AKP'li gencin diyaloğu-VİDEO

06 Temmuz 2014 Pazar 17:39

MHP ve CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Sakarya Çark Caddesi'nde halkla sohbet etti. İhsanoğlu AK Parti'li bir genç ile ilginç diyaloglar yaşadı...

İhsanoğlu ve AKP'li gencin diyaloğu-VİDEO
 

CHP veMHP" target="_blank" style="margin: 0px; padding: 0px; text-decoration: none; color: rgb(77, 78, 83);"> MHP ile birlikte 3 partinin desteklediği Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Sakarya’ya ziyarette bulundu.


Eşi Füsun İhsanoğlu ile birlikte Sakarya’ya gelen İhsanoğlu, 3 bin kişilik iftar programının ardından Sakarya’nın en işlek caddelerinden olan Çark Caddesi’ni turladı. Kalabalık bir grup ile Çark Caddesi’ni turlayan İhsanoğlu’na MHP
 Sakarya Milletvekili Münir Kutluata ile CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’ta eşlik etti. Vatandaşlar ile selamlaşan ve fotoğraf çektiren Ekmeleddin İhsanoğluile bir genç arasında yaşanan diyalog gözlerden kaçmadı.

"SİZİ SEVİYORUZ AMA BAŞBAKANIMIZ FARKLI"

Seçim turu yapan İhsanoğlu’na “Yanlış çatıdan geldiniz ama size çok saygımız var. Sizi orada görmek istemezdik hocam. Sizi seviyoruz hocam onda sıkıntı yok ama Başbakanımız farklı. Ama size çok saygımız var” derken İhsanoğlu ise gence “Ben bütün milletin temsilcisiyim” diye cevap verdi.

banner67

Yorum Gönder

@name x
>
instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi